Lietuvos moterų rinktinė dėmesį skyrė jaunosioms krepšininkėms

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės stovykla baigėsi gražia ir linksma nata. Daugiau nei 30 jaunųjų krepšininkių iš Panevėžio ir Šiaulių viešėjo Druskininkuose, kur sportavo, bendravo ir leido laisvalaikį su Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėjomis.

Moterų rinktinė leido laiką su mergaitėmis (nuotr. Lino Žemgulio)

„Šiandien Druskininkuose smagi ir didelė moterų krepšinio šventė, rinktinės stovykloje svečiuojasi daugiau nei 30 mergaičių iš Šiaulių ir Panevėžio. Jos yra iš mokyklų, kurios aktyviausiai dalyvavo moterų rinktinės iššūkyje viso karantino metu. Tai yra jų didysis prizas – diena su moterų rinktine“, – pasakojo Lietuvos moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

„Labai nustebino, kad tiek daug mergaičių atvyko iš dviejų miestų. Jos labai imlios, noriai klauso, noriai daro, vienoms sekasi geriau, kitoms blogiau, bet labai užsivedusios ir gražu žiūrėti. Su Gintare bandėme parodyti, kaip aukštoms krepšininkėms atsikovojus kamuolį užbaigti ataką, nenuleisti kamuolio. Mergaitės bandė įsisavinti patarimus“, – sakė Lietuvos moterų rinktinės puolėja Eglė Šikšniūtė.

Jaunosios krepšininkės ne tik sportavo su moterų rinktinės narėms, bet ir kartu pietavo, lankėsi rinktinės medicinos kambaryje ir bendravo su komandos kineziterapeutėmis. Dieną vainikavo viktorina apie krepšinį ir rinktinės tarpusavio rungtynių stebėjimas.

„Dalyvavome treniruotėje, patyrėme daug nuotykių, kartu pietavome, gavome daug parašų ir prizų“, – teigė projekto dalyvės Kotryna ir Vakarė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų