Jonas Valančiūnas žaidė solidžiai ir padėjo Memfio „Grizzlies“ (33/37) komandai iškovoti pirmąją pergalę Orlando burbule.

Tylerio Jenkinso auklėtiniai 121:92 (25:37, 38:23, 32:18, 26:14) įveikė Oklahomos „Thunder“ (42/26) krepšininkus.

J.Valančiūnas per 24 minutes pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir po triskart suklydo bei prasižengė.

„Grizzlies“ komanda su šia pergale nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Pirmajame kėlinyje Memfio ekipa atsiliko 18 taškų deficitu, bet visus likusius tris kėlinius laimėjo daugiau nei 11 taškų persvaromis.

„Thunder“ pirmajame ketvirtyje pataikė 7 tritaškius iš 13, per likusius tris – šešis iš 30.

Oklahomos ekipai nepadėjo Stevenas Adamsas, kuri šiąnakt turėjo galimybę pavyti ketvirtoje vietoje esančią Hiustono „Rockets“ ekipą.

Memfio klubas Vakaruose yra aštuntas.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 22, Ja Morantas (9 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) po 19, Brandonas Clarke‘as ir Gorgui Diengas po 12, Graysonas Allenas 11.

„Thunder“: Chrisas Paulas 17, Luguentzas Dortas 16, Danilo Gallinari ir Darius Bazley po 12, Nerlenas Noelas 11.