Pergalę NBA atnaujinime iškovojo Denverio „Nuggets“ (44/23) komanda, kuri po pratęsimo rezultatu 121:113 (23:22, 27:29, 28:30, 31:28, 12:4) palaužė Oklahomos „Thunder“ (41/25) ekipą.

„Nuggets“ talentas Michaelas Porteris įmetė 37 taškus bei sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. 22 metų puolėjas iki šio mačo fiksavo 7,5 taško vidurkį.

M.Porteris pataikė 12 metimų iš 16 bei atkovojo 12 kamuolių. Jo ankstesnis taškų rekordas buvo 25.

Tuo tarpu Nikola Jokičius atliko trigubą dublį. Serbas pelnė 30 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Aukštaūgis paskutiniame ketvirtyje ir pratęsime pelnė 13 taškų ir padėjo „Nuggets“ klubui sutvirtinti savo pozicijas trečioje Vakarų konferencijos vietoje.

„Nuggets“ žaidė be trijų startinio penketuko krepšininkų: Jamalo Murray, Willo Bartono ir Gary Harriso. Jie visi nerungtyniavo dėl traumų.

Likus žaisti 2,9 sekundėms Chrisas Paulas pataikė tik vieną baudos metimą ir taip lygino rezultatą, kas netrukus lėmė pratęsimą.

Per kitas penkias minutes „Thunder“ iš žaidimo pataikė tik vieną metimą ir pratęsimą pralaimėjo 4 – 12.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 37 (12 atk. kam.), Nikola Jokičius 30 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Paulas Millsapas ir Monte Morrisas po 17, Torrey Craigas 6.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 24, Chrisas Paulas 23, Danilo Gallinari 20, Abdelas Naderas 13.