LFF prezidentu perrinktas Danilevičius: stengsiuosi daryti viską, kas mano jėgose

Lietuvos futbolui ir toliau vadovaus Tomas Danilevičius. Šeštadienį LFF rinkiminėje konferencijoje triuškinančia persvara prieš vienintelį varžovą nugalėjęs dabartinis LFF prezidentas federacijai vadovaus dar ketverius metus, iki 2024-ųjų.

Tomas Danilevičius (nuotr. LFF.lt)

LFF rinkiminė konferencija užtruko penkias valandas. Prezidento klausimas buvo paskutinis ir svarbiausias, tačiau čia intrigos buvo nedaug – gyvai vykę kandidatų prisistatymai priminė ne debatus, o asmeninių santykių aiškinimąsi ir savų interesų gynimą.

Vienintelis T. Danilevičiui kovoje dėl prezidento posto pasipriešinti išdrįsęs Vilniaus regiono futbolo sąjungos vadovas Paulius Malžinskas surinko vos 6 balsus, kai už T. Danilevičių pasisakė 71 konferencijos dalyvis.

P. Malžinskas iškart po konferencijos paliko „Crowne Plaza“ viešbutį ir su žurnalistais kalbėtis, panašu, nenorėjo.

Vis dėlto, savo mintimis mielai pasidalijo antrai kadencijai išrinktas LFF prezidentas T. Danilevičius.

„Tikrai noriu padėkoti visiems tiems, kurie pasitiki manimi. Aš manau, kad kartu mes tikrai galime pasiekti gerų rezultatų. Mes to sieksime. Šiandien tikriausiai visi stebėjote konferenciją, tikrai ji buvo gana ilga ir varginanti, bet manau, kad dalyviai išreiškė savo nuomonę ir esu jiems dėkingas“, – spaudos konferenciją pradėjo prezidentas.

REKLAMA

T. Danilevičius apibendrino pirmuosius ketverius metus prezidento poste ir žvelgė į ateitį – prezidentas išskyrė pagrindinius LFF prioritetus, kurių yra tikrai nemažai.

„Tai buvo trumpas laikotarpis. Jame buvo visko. Ir iššūkių, ir gerų darbų. Norisi tęsti darbus, norisi eiti į priekį ir daryti tai, ką esi pradėjęs. Pagrinde norisi skirti dėmesį į jaunimo, vaikų futbolą. Norisi keisti trenerių požiūrį, investuoti į juos. Turbūt visi sutiks, kad kertiniai akmenys futbole yra patys žaidėjai, treneriai. Žinoma, ir klubai.

Taip pat svarbi infrastruktūra. Be jos niekas neturės kur žaisti. Didžiausia ambicija būtų pastatyti kuo daugiau maniežų, tai duotų gerą impulsą eiti į priekį. Taip, aišku, visi svajojame apie Nacionalinį stadioną. Tai yra futbolo veidas Europoje, mes turime to siekti, turime belstis į Vyriausybę ir kartoti, kad mums reikia stadiono. Svarbus ir moterų futbolas, tai pagrindinis UEFA ir FIFA prioritetas, mes eisime šiuo pavyzdžiu, nes tai yra ateitis (...) Stengsiuosi daryti viską, kas mano jėgose, stengsiuosi dėl Lietuvos futbolo“, – sako T. Danilevičius.

T. Danilevičius LFF prezidento pareigas eina nuo 2017 metų. Viso šiame poste jis darbuosis aštuonerius metus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų