Mayweatheris: „Vyksta derybos su „Rizin“, bet MMA kovoje aš nedalyvausiu“

Bokso legenda Floydas Mayweatheris paskutinį kartą profesionalioje kovoje dalyvavo 2017 m., o paskutinę 2018 m. dieną pasirodė parodomojoje dvikovoje su kikbokso žvaigžde Tenshinu Nasukawa.

Floyd Mayweather (nuotr. Instagram)

Prieš šiuos metus F.Mayweatheris skelbė apie sugrįžimą į ringą, tik vėliau patikslino, kad profesionalių kovų nebeturės. Tiesa, tai neužkirto jam kelio dalyvauti parodomosiose kovose. Pranešama, kad „Rizin“ organizacija, kuri jau surengė jo kovą su T.Nasukawa, planuoja dar vieną panašų renginį.

Anot Japonijos žiniasklaidos, F.Mayweatheriui siūloma kovoti su 40-mečiu japonu Takashi Uchiyama. Jis ilgą laiką buvo WBA (Super) antrojo puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionas, o karjerą baigė su 24 pergalėmis, 1 lygiosiomis ir tik 2 pralaimėjimais. Japonas paskutinį kartą ringe kovėsi 2016 m.

„Vyksta derybos su „Rizin“. Kalbamės dėl tam tikrų renginių Tokijuje 2020 m. arba 2021 m. Šiuo metu esu laimingai baigęs karjerą. Tam, kad sugrįžčiau, man turi būti deramai sumokėta. Už rizikos prisiėmimą reikia gauti atlygį. Tai kaip lošimas. Galiu tik pasakyti, kad pagal MMA taisykles tikrai nekovosiu. Juk geriausios reguliariojo sezono komandos gauna namų aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose. Mano karjeros statistika nepriekaištinga, todėl turiu teisę kautis sau priimtinomis sąlygomis“, - sakė F.Mayweatheris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų