Apie savo ateitį kalbėti nenorintis Gudaitis: visada smagu grįžti į rinktinę

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė susirinko į treniruočių stovyklą Palangoje. Pirmasis iš žaidėjų  „Vanagupės viešbutyje pasirodė Artūras Gudaitis.

Milano „AX Armani“ puolėjas prie nacionalinės komandos prisijungs po šiokios tokios pertraukos, kadangi dėl traumos 2019 metų pasaulio čempionate  nerungtyniavo.

„Ne nebuvo minties neatvykti, – tikino puolėjas. – Vis tiek vasara daugiau tokia, kad dirbi sau ir padirbėti su komandos draugais rinktinėje buvo didžiulis pliusas. Manau bus gerai praleistas laikas.

(89 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos rinktinė renkasi į stovyklą Palangoje

Dirbau ties savimi, ties savo kūnu. Karantinas man padėjo atsigauti po kelio raiščių traumos, išgyti. Dabar esu pilnai pasiruošęs. Tikiuosi patobulėti, sužinoti, ką treneris sumąstęs, kokia jo strategija.

Gerai jaučiuosi grįžęs į rinktinę. Tikrai buvo didelis noras čia būti ir praėjusią vasarą, bet atsitiko kaip atsitiko, o dabar telieka į priekį žiūrėti“.

Krepšininkas jau keletą mėnesių grįžęs iš Italijos, Milano, kur koronaviruso situacija buvo itin prasta. A. Gudaičio klubinė ateitis dar nėra aiški. Anot pranešimų žiniasklaidoje, juo domisi Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas, tačiau pats žaidėjas nepanoro kalbėti apie savo ateitį.

„Dar nėra nieko oficialaus ir nesinorėtų nieko spekuliuoti, kadangi galiu pakenkti pats sau. Nelabai galiu ką pakomentuoti kol kas“, – sakė A. Gudaitis.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų