Pirmąjį „Hoptrans 3x3“ turnyro etapą laimėjo Utenos krepšininkai

Šeštadienį finišavo pirmasis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas, kurio finale užtikrintai triumfavo Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ ekipa.

Dariaus Tarvydo vedama komanda finale 21:11 palaužė Kauno rajono „Tauro“ krepšininkus.

Lemiamose rungtynėse rezultatyviausiai rungtyniavo D. Tarvydas, pelnęs 7 taškus. Tiek pat pridėjo Vytautas Šulskis, 5 taškus – Žygimantas Skučas.

„Žaidžiame komandinį žaidimą, kelis kartus pataikiau laisvas ir tiek, – po finalo teigė D. Tarvydas. – Mūsų stiprybė buvo komandinis žaidimas.“

„Juventus-Uniclub Casino“ už pergalę pirmajame etape gavo 100 įskaitos taškų.

Gauti taškai sumuosis per visus tris „Hoptrans 3x3“ turnyro etapus, o į finalinį etapą pateks 8 komandos, iškovojusios daugiausiai taškų.

Trečioji vieta atiteko Šakių „Vyčiui-Gulbelei“, ketvirti liko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai.

„Tauro“ ekipa į finalą nukeliavo pusfinalyje 21:18 įveikusi Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Kitame pusfinalyje Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ pateikė sensaciją ir 19:15 patiesė Šakių „Vytį-Gulbelę“.

REKLAMA

Antrasis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas vyks liepos 10–11 dienomis Palangoje, Jūratės g. įrengtoje arenoje.

Finalas:

20.30 val. Kauno raj. „Tauras“ – Utenos „Juventus-Uniclub“ 11:21

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 6, P. Semaška 4, Š. Beniušis 1.

Utenos „Juventus-Unibet Casino“: V. Šulskis ir D. Tarvydas po 7, Ž. Skučas 5, G. Matulis 2.

Pusfinalių poros ir rezultatai:

19 val.  Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Kauno raj. „Tauras“ 18:21

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: M. Kumpys 9, O. Varanauskas ir D. Krestinin po 4, L. Balkūnas 1.

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 11, P. Semaška ir Š. Beniušis po 4, Ž. Šimonis 2.

19.30 val. Šakių „Gulbelė“ – Utenos „Juventus-Uniclub“ 15:19

Šakių „Vytis-Gulbelė“: A. Pukelis 8, P. Beliavičius 4, M. Užupis 3.

Utenos „Juventus-Unibet Casino“: D. Tarvydas 12, G. Matulis ir Ž. Skučas po 3, V. Šulskis 1.

Ketvirtfinalių poros ir rezultatai:

„Dzūkija“ 11:14 „Pieno žvaigždės“

Alytaus „Dzūkija“: M. Bulanovas 4, T. Pačėsas 3, A. Jomantas ir B. Bagdonavičius po 2.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: O. Varanauskas 9, M. Kumpys 3, L. Balkūnas 2.

„Tauras“ 20:14 „Šiauliai“

Kauno rajono „Tauras“: J. Mačiulis 13, P. Semaška 4, Š. Beniušis 3.

Šiaulių „Šiauliai“: A. Udras 5, A. Urbonas 4, E. Šaulys 3, E. Stankevičius 2.

„Vytis-Gulbelė“ 19:18 „Lietkabelis“

Šakių „Vytis-Gulbelė“: P. Beliavičius 6, M. Užupis 5, Š. Vingelis ir A. Pukelis po 4.

Panevėžio „Lietkabelis“: I. Lukošius 7, K. Jonuška 6, I. Razutis 3, D. Rasys 2.

„Juventus-Unibet Casino“ 17:12 „Neptūnas“

Utenos „Juventus-Unibet Casino“: D. Tarvydas 7, V. Šulskis 6, Ž. Skučas 3, G. Matulis 1.

Klaipėdos „Neptūnas“: A. Einikis, A. Sidarevičius ir A. Mikalauskas po 4.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-07-04 19:55:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sutvarkykit kad per telefona matytus
Atsakyti
0

I
Irma
2020-07-05 10:01:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip surasti šio renginio organizatorių kontaktus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų