„Lakers“ organizacijoje dirbs rasinės lygybės specialistė

Los Andželo „Lakers“ ekipa atsakingai žiūri į už Atlanto susiklosčiusią socialinę situaciją ir ketina savo pavyzdžiu prisijungti prie siekiamų pokyčių.

„Lakers“ iškovojo užtikrintą pergalę. (nuotr. SCANPIX)

Kalifornijos klubas įvedė naujas pareigas ir pasamdė rasinės lygybės direktorę Karidą Brown. Jos darbas organizacijoje bus šviesti žaidėjus, trenerius bei vadovybės atstovus diskriminacijos, rasizmo be kitais socialiai jautriais klausimais.

„Džiaugiamės turėdami daktarę Brown savo komandoje. Ji turės esminę rolę įvedant šviečiamąsias programas rasės ir rasizmo klausimais bei siekiant lygybės kasdienėse mūsų funkcijose. Norime būti svarbūs dalyviai siekiant realių pokyčių“, – teigė komandos verslo operacijų prezidentas Timas Harrisas.

Toks „Lakers“ žingsnis gali paskatinti ne tik lygybę, bet ir pagerinti žaidėjų požiūrį į galimą Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pratęsimą.

Šiuo metu skeptiškai į lygos sugrįžimą Orlande žiūri komandos krepšininkai Dwightas Howardas ir Avery Bradley, kuriems socialiniai klausimai yra svarbesni už rungtyniavimą. Lyga nenumato sankcijų už žaidėjų sprendimą nevykti į Orlandą, todėl juos motyvuoti tenka kitais būdais.

„Lakers“ yra pagrindiniai favoritai šį sezoną iškelti NBA trofėjų, todėl komandos stiprinimas visuose sektoriuose atrodo kaip logiškas žingsnis. NBA sezoną Orlande planuojama pratęsti paskutiniosiomis liepos dienomis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų