Gobertas galimai užkrėtė jo parašą gavusį vaiką Naujų atvejų tarp NBA žaidėjų nenustatyta

Koronaviruso diagnozę išgirdęs Jutos „Jazz“ aukštaūgis Rudy Gobertas ir toliau sulaukia kolegų bei viso krepšinio pasaulio smerkimo dėl neatsakingo savo elgesio.

R. Gobertas (nuotr. SCANPIX)

Prancūzo situaciją dar paaštrinti turėtų vienam iš jaunųjų lygos gerbėjų nustatytas koronavirusas. Paaiškėjo, kad jaunuolis lankėsi „Jazz“ rungtynėse bei paėmė autografą iš R.Goberto. Neabejojama, kad tai turėtų užtraukti naują pykčio bangą ant R.Goberto.

Juolab keletas NBA žaidėjų autografus dalinti nustojo dar kovo 1-ąją, o tokiems žingsniams pritarė ir lyga. Prancūzas galimai užkrėstą parašą padėjo kovo 6-ąją.

Vis dėlto, anot žiniasklaidos, svarbiausia, kad į antrą klasę šiuo metu einantis berniukas jaučiasi gerai ir karantinuojasi savo namuose kartu su tėvais. Pats R.Gobertas kiek anksčiau jau atsiprašė už tokį neapgalvotą savo elgesį, kai leido sau vienos spaudos konferencijos metu pokštauti ir demonstratyviai lietė visu mikrofonus, taip pašiepdamas NBA žaidėjams atsiųstas rekomendacijas dėl koronaviruso.

Dėl koronaviruso jau buvo ištirti daugelis su R.Gobertu kontaktavusių varžovų komandų žaidėjų, visi mėginiai kol kas buvo neigiami. Vieninteliais užsikrėtusiais NBA žaidėjais lieka jis ir bendraklubis Donovanas Mitchellas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų