Nyderlanduose vykstančiame antrajame šio sezono pasaulio motokroso čempionato etape sėkmingą pasirodymą tęsia lietuvis Arminas Jasikonis.

Šeštadienį lietuvis laimėjo kvalifikaciją, o sekmadienį pirmose lenktynėse užėmė trečią vietą. Taip jis pakartojo geriausia karjeros elitinėje – „MXGP“ – klasėje rezultatą. „Husqvarna“ komandos narys startavo iš „pole“ pozicijos, bet po pirmojo posūkio tebuvo 8-as. Varžovų nesėkmės vėliau leido lietuviui kilti aukštyn, pats A.Jasikonis keletą kartų rinkosi greitesnes trajektorijas ir lenkė oponentus bei pakilo į 3-ią vietą. Joje lietuvis ramiai ir baigė lenktynes.

A.Jasikonis daugiau nei 44 sek. pralaimėjo slovėnui Timui Gajseriui („Honda“). Jis kvalifikacijoje lyderiavo, bet dėl motociklo gedimo nepasiekė finišo, todėl startavo iš rikiuotės galo. Nepaisant to, per porą ratų jis aplenkė daugiau nei 30 varžovų ir dominavo lenktynėse. Antras buvo daugiau nei 21 sek. atsilikęs olandas Jeffrey Herlingsas (KTM).

Antrosios lenktynės Olandijoje prasidės 17 val. Lietuvos laiku. A.Jasikonis vėl startuos iš „pole“ pozicijos, o tiesioginę transliaciją rodys „TV3 Sport 2“ kanalas.