Trečią pralaimėjimą per pastarąsias ketvertas rungtynes Eurolygoje patyrė Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani“ ekipa, kuri svečiuose 70:91 (19:15, 18:25, 16:25, 17:20) nusileido Kęstučio Kemzūros treniruojamai Pirėjo „Olympiacos“ (5/6) komandai.

Per pirmuosius du kėlinius nei viena komanda nesugebėjo pabėgti į priekį, tačiau po pertraukos graikai gerokai pabėgo į priekį ir tapo nepavejami.

Buvęs žalgirietis Aaronas White'as ir vėl nebuvo rotacijoje - įspūdingais dėjimais pasižymintis krepšininkas rungtyniavo vos 57 sekundes.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 14, Nemanja Nedovičius 12, Vladimiras Micovas 11, Michaeas Rollas 9.

„Olympiacos“: Kostas Papanikolaou 17, Vassilis Spanoulis 14, Aleksandras Vezenkovas ir Wade’as Baldwinas – po 8.