Shane‘as Larkinas pagerino Eurolygos taškų rekordą, o jo vedama Stambulo „Anafolu Efes“ (9/2) ekipa namuose 104:75 (30:22, 27:18, 19:18, 28:17) nepaliko vilčių iki šiol be pergalių svečiuose likusią Miuncheno „Bayern“ (4/7) komandą.

Sh.Larkinas vien per pirmuosius du kėlinius buvo pelnęs 25 taškus, o trečiojo kėlinio viduryje jau buvo įmetęs 36 taškus. Ketvirtame kėlinyje Sh.Larkinas toliau tęsė įspūdingą pasirodymą ir rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 49 taškus (5/7 dvit., 10/12 trit., 9/10 baud.).

Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir suklydęs 4 kartus viso surinko 53 naudingumo balus.

10 taiklių tritaškių taip pat yra naujasis Eurolygos rekordas.

Iki šiol rezultatyviausiais Eurolygos krepšininkais buvo po 41 tašką pelnę Bobby Brownas, Kasparas Kambala, Carltonas Myersas ir Alphonso Fordas.

Buvęs žalgirietis Vasilije Micičius per 21 minutę taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir surinko minus 1 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 49, Sertačas Šanli 17, Tiboras Pleissas ir Chrisas Singletonas po 10.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20, Danilo Barthelis 11, DeMarcusas Nelsonas 9.