Paulas George‘as su trenksmu debiutavo Los Andželo „Clippers“ (7/5) komandoje, tačiau Kalifornijos valstijos klubas patyrė pralaimėjimą.

Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 127:132 (35:34, 24:38, 38:24, 30:36) pripažino Naujojo Orleano „Pelicans“ (3/8) pranašumą.

Puolėjas per 24 minutes pelnė 33 taškus ir atkovojo devynis kamuolius, jis pataikė 10 metimų iš 17 ir visus 10 baudų metimus.

Tačiau paskutinę mačo minutę Jrue Holiday triskart iš P. George‘o perėmė kamuolį ir šios klaidos sutrukdė „Clippers“ komandai laimėti.

P. George‘o tritaškis likus 42 sekundėms švelnino rezultatą 123:126, bet po to „Pelicans“ atlaikė varžovų spaudimą.

„Pelicans“ gynėjas J. Holiday iš viso surinko 36 taškus ir perėmė šešis kamuolius. Tuo tarpu Derrickas Favorsas pelnė 20 taškų ir atkovojo 20 kamuolių.

Los Andželo klubas žaidė be kitos savo žvaigždės Kawhi Leonardo, kuriam trečią kartą šiame sezone buvo leista pailsėti. „Pelicans“ gretose mačą praleido Brandonas Ingramas, Lonzo Ballas, taip pat vis dar nedebiutavo pirmasis šių metų naujokų biržos šaukimas ZIonas Williamsonas.

„Clippers“: Paulas George‘as 33 (9 atk. kam.), Lou Williamsas 31, Rodney McGruderis 20, Montrezlas Harrellas 18.

„Pelicans“: Jrue Holiday 36 (7 rez. perd., 6 per. kam.), Frankas Jacksonas 23, Derrickas Favorsas 20 (20 atk. kam.), J.J.Redickas 19, E‘Twaune‘as Morre‘as 15.