Brandonas Ingramas pagerino karjeros taškų rekordą, bet Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/6) komanda svečiuose 125:135 (27:33, 33:34, 48:37, 27:31) pripažino Bruklino „Nets“ (3/4) pranašumą.

B. Ingramas pralaimėjusiems pelnė 40 taškų, o nugalėtojus į pergalę vedė Kyrie Irvingas, surinkęs 39 taškus ir atlikęs devynis rezultatyvius perdavimus.

Bruklino klubas per pirmąją mačo pusę pelnė 67 taškus ir trečiajame kėlinyje pirmavo 20 taškų, bet dėl B.Ingramo spaudimo ramiai pabaigti rungtynių negalėjo.

„Jaučiau savo žaidimą. Tačiau vis tiek pramečiau keletą metimų iš po krepšio ir tritaškių. Galėjo būti geriau“, - sakė B.Ingramas.

Per trečiąjį kėlinį „Pelicans“ komanda pataikė aštuonis tritaškius, įmetė 48 taškus ir jam pasibaigus atsiliko šešiais taškais.

Bet mačą geriau pabaigė šeimininkai.

„Pelicans“: Brandonas Igramas 40 (17/24 met.), Lonzo Ballas ir Jrue Holiday po 15, Joshas Hartas 14, Frankas Jacksonas ir J.J.Redickas po 12.

„Nets“: Kyrie Irvingas 39 (9 rez. perd.), Caris LeVertas 23, Joe Harrisas 19, Jarrettas Allenas 18 (10 atk. kam.), Garrettas Temple‘as 13, Taureanas Prince‘as 12.