Tragedijos koviniame sporte: netikėtai mirė du kovotojai

 JAV žiniasklaida pastarąją naktį pranešė apie netikėtą 32-ejų metų amerikietės Katy Collins mirtį. Paskelbta, kad garsios kovotojos mirtį sukėlė smegenų aneurizma.

Katy Collins ir Jackas Hattonas  (nuotr. Instagram)

Plyšus kraujagyslei K.Collins prarado sąmonę ir buvo išgabenta į ligoninę. Ten ji keletą dienų kovojo dėl savo gyvybės, o amerikietės artimieji vis dalinosi informacija apie sportininkės būklę. Deja, jos treneris J.T.Tilley buvo priverstas neseniai pranešti skaudžią žinią.

„Kova baigta. Tu niekada nenustojai kovoti ir mes niekada nenustojome tavimi tikėti. Visada tavimi didžiavausi, Kate. Man didelė garbė, kad galėjau padėti tau siekti savo svajonių. Kartu praleistų akimirkų neiškeiščiau į nieką. Ilgėsiuosi tavęs taip, kaip šis pasaulis niekada nesupras“, - rašė J.T.Tilley.

MMA narve K.Collins laimėjo 7 kovas ir patyrė 5 nesėkmes. Amerikietė tris kartus kovėsi „Bellator“ organizacijoje, kur laimėjo 2 kovas. Paskutinį kartą ji narve pasirodė 2018 m. birželį. K.Collins augino du sūnus.

Sukrečianti naujieną tą patį vakarą atskriejo ir iš dziudo pasaulio. Vos 24-erių metų kovotojas Jackas Hattonas, siekęs patekti į olimpines žaidynes, netikėtai mirė. Mirties priežastis neatskleidžiama.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų