Rinktinės vartininkas Šetkus: „Tikiuosi, kad portugalams nepavyks įmušti į mano saugomus vartus“

„Tikiuosi niekam rytoj nepavyks įspirti į mano saugomus vartus, – sakė Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus prieš rytojaus atrankos į Europos čempionato turnyro rungtynes Vilniuje su Portugalijos ekipa. – Mes stengsimės padaryti viską, kad įvarčių į mūsų vartus nebūtų. Tikiuosi, rytoj padovanosime Lietuvai šventę“.

Ernestas Šetkus (nuotr. SCANPIX)
33

Pasak E. Šetkaus, Portugalijos rinktinės niekam pristatinėti nereikia. „Tai yra aukščiausio lygio komanda, – priminė vartininkas. – Džiaugiuosi, kad rytoj gausiu šansą ginti rinktinės vartus. Visa komanda stengsimės atiduoti visas savo jėgas ir parodyti kur kas geresnį žaidimą už tą, kurį žiūrovai matė rungtynėse su Ukraina“.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorinė C. Ronaldo ir portugalų treniruotė Vilniuje

Šeštadienį Vilniuje mūsų šalies rinktinė 0:3 pralaimėjo Ukrainos futbolininkams. Tačiau šiose rungtynėse Lietuvos vartus gynė Emilijus Zubas.

Sulaukęs klausimo apie Portugalijos rinktinės žvaigždę Cristiano Ronaldo, vartininkas nusišypsojo. „Prieš kiekvienas rungtynes su vartininkų treneriais analizuojame varžovų atakuojančius žaidėjus. Tai darėme ir šįkart, – kalbėjo E.Šetkus. – Klausiate apie C.Ronaldo? Visi esame skaitę, kiek šis žaidėjas dirba, kad būtų geriausias. Jis kiekvienais metais tobulėja. Jis tiesiog toks yra. Tačiau tiek aš, tiek komandos draugai to nesureikšminame. Bandysime neutralizuoti C.Ronaldo. Bet nepamirškime, kad Portugalijos rinktinėje yra ir kitų labai gerų žaidėjų“.

REKLAMA

Rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas teigė, kad šioms rungtynėms jau yra parengtas planas. „Svarbiausia mums buvo atgauti jėgas po rungtynių su Ukraina, apsigydyti mikro traumas, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris. – Laiko daug neturėjome, bet matau vyrų akyse puikų nusiteikimą“.ƒ

Po rungtynių su Ukraina treneris sulaukė pastabų dėl komandos sudėties. Šįkart V.Urbonas pažadėjo, kad į aikštę žengs tie, kurie gali ir sugebaparodyti gerą žaidimą.

„Susitiksime su topine komanda, – sakė treneris. – Žinome jų pasiekimus ir jėgą. Tai pasaulinio lygio komanda, todėl esame susikoncentravę į savo žaidimą ir strategiją. Šiose rungtynėse nesame favoritai, bet pasistengsime portugalams sukelti kuo daugiau problemų“.

Atrankos į Europos čempionatą turnyro B grupėje pirmauja Ukraina (13 taškų), antrą poziciją užima Portugalija (5 taškai), treti – Liuksemburgo rinktinė (4 taškai), ketvirti – Serbijos futbolininkai (4 taškai). Lietuvos rinktinės sąskaitoje – vienas taškas ir penkta pozicija grupėje.

Šaltinis: sportas.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų