Emocinga Sabonio žinutė: patriotiški žodžiai ir įspėjimas Lietuvos varžovams

Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA), artėjant pasaulio čempionatui Kinijoje, parengė vaizdo klipą, kuriame apie savo patirtį Lietuvos vyrų rinktinėje dalijasi Domantas Sabonis.

Domantas Sabonis (nuotr. Fotodiena.lt)

23-ejų metų krepšininkas nepagailėjo gražių žodžių komandos sirgaliams ir papasakojo apie savo debiutą oficialiose rungtynėse vilkint rinktinės marškinėlius.

Lietuva yra krepšinio tauta, tai lyg mūsų religija. Mūsų komanda turi neįtikėtinus sirgalius, kurie atvyksta į visas rinktinės rungtynes. Jie nuolatos mus palaiko ir sukuria nuostabią atmosferą“, – monologą pradėjo Lietuvos krepšinio žvaigždė.

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Indianos „Pacers“ ekipoje žaidžiantis D. Sabonis prasitarė, kad atstovauti savo šaliai yra neįtikėtinas jausmas.

Krepšininkas pripažino, kad apie galimybę vilkėti rinktinės marškinėlius jis svajojo dar stebėdamas, kaip žaidė jo tėtis Arvydas Sabonis.

„Pirmą kartą apsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius ir ant krūtinės matyti užrašą Lietuva su 11 numeriu buvo nuostabu. Užaugau žiūrėdamas, kaip žaidžia mano tėtis. Nuo vaikystės norėjau sekti jo pėdomis ir žaisti rinktinėje – laimėti medalius, kovoti prieš kitas rinktines“, – prasitarė Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse su Lietuvos rinktinės apranga debiutavęs puolėjas.

REKLAMA

Galiausiai lietuvis priminė, kad mūsų rinktinės prisibijo visi priešininkai.

„Mes metame daug tritaškių, bet visada žaidžiame „teisingą“ krepšinį: gynyba, agresyvumas, mes visada kovosime. Galbūt tai ir nėra gražu, bet dienos pabaigoje mes esame atlikę savo darbą, ir dėl to kitos šalys mus vertina.

Visi sako: būkite atsargus su Lietuva, nes jie žino, kaip žaisti krepšinį“, – tvirtino D. Sabonis.

Lietuvos rinktinės stovykla Palangoje prasidės liepos 22-ąją, o pasaulio krepšinio čempionatas Kinijoje rugpjūčio 31-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų