Brazilijos mokslininkai nustatė, kad jei nuolat esi neišsimiegojęs, rizikuoji savo seksualine sveikata. Vertėtų atkreipti dėmesį, kai apie sekso problemas kalba vyrukai iš šalies, tradiciškai laikomos viena seksualiausių pasaulyje!

Kaip rodo Brazilijoje atlikti tyrimai, nuolatinis neišsimiegojimas neigiamai veikia vyrų potraukį prie moterų, be to, dalis jaučiančių nuolatinį miego stygių gali susirgti seksomnija.

Šis medikus gluminantis sutrikimas yra pripažintas lunatizmo rūšimi, o pasireiškia tuo, kad pacientai, kuriems diagnozuota seksomnija, mylisi miegodami, tačiau prabudę apie seksą nieko neatsimena.

Nors absoliuti dauguma sergančių seksomnija šios paslaptingos ligos priežastimi įvardija stresą, intensyvų darbą ar rūpesčius šeimoje, retai kuris susimąsto, kad tikrasis jų problemų šaltinis – miego trūkumas.


Rašyti komentarą...
B
Budulis
2014-09-14 17:48:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
va va...vakar skaičiau staipsnį, kad jaunimui kenkia ne tik žalingi įpročiai, o ir mokymasis naktimis, sekso ar pornografinių filmų žiūrėjimas, lankymasis erotinėse interneto svetainėse turi neigiamą įtaką.
Atsakyti
0

S
Simonas
2014-10-11 10:02:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
erekcijos sutrikimų priežastys gali būti gan rimtos:kalta psichologija ar ligos-cukrinis diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos, aterosklerozė ir t.t...be to lytinį pajėgumą mažina alkoholis, narkotikai, vaistai, stresai ,pervargimas ir rūkymas.
Atsakyti
0

s
susirūpinęs
2014-10-13 12:08:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
o pas kokį gydytoją reikia kreiptis, kad nustatytų priežastį?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų