Išeities paieškos ir kandidatų į prezidentus skolos
Nuo pat ryto politinę savižudybę išvakarėse įvykdžiusio Seimo vadovai ieškojo išeities iš susidariusios padėties. Konservatorius Jurgis Razma užregistravo Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuriomis siekiama sudaryti galimybę apklausti Seimūnus kaip įtariamuosius ir be Seimo sutikimo. Siūloma įteisinti, jog leidimas būtų reikalingas tik perduoti bylos medžiagą į teismą. Tačiau šios pataisos, jei net ir būtų priimtos skubos tvarka, negaliotų atgaline data, todėl trijų korupciniais ryšiais įtariamų parlamentarų atžvilgiu nebūtų taikomos. Juo labiau kad tyrimą koordinavusi Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorė Nijolė Frolova nusprendė nepradėti ikiteisminio tyrimo dėl galimo trijų parlamentarų kyšininkavimo. Tad visa iki šiol surinkta medžiaga bus perduota Seimui ir jo nariai, dar išvakarėse labai troškę susipažinti su agentų įrašytais įtariamųjų pokalbiais, galės jų klausytis kiek tik panorėję.
Buvusieji kandidatai į prezidento postą Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė galutines savo kompanijos finansavimo ataskaitas, iš kurių paaiškėjo, kad paskui rinkimus pralaimėjusiuosius velkasi nemaža skolų uodega. P. Auštrevičius liko skolingas apie 700 000, Č. Juršėnas - apie 400 000, o V. Blinkevičiūtė - apie 80 000 litų. Apie K. Prunskienės skolas rašyta jau praeitą savaitę, tad belieka laukti, kad jos bus garbingai padengtos.
Į garsiojo Maskvos tardymo izoliatoriaus "Matroskaja tišina" kamerą uždarytas iš JAV parskraidintas vienas iš įtakingiausių praėjusio dešimtmečio Rusijos nusikaltėlių Viačeslavas Ivankovas, pravarde Japončikas. Dešimt metų JAV kalėjimuose atpylęs V. Ivankovas Rusijoje kaltinamas dviejų turkų nužudymu viename Maskvos restorane, tačiau dauguma teisininkų jo bylą laiko neperspektyvia, nes remiamasi tik dviejų liudytojų, kurių vienas miręs, o kitas neketina į teismo procesą atvykti iš Turkijos, parodymais. Visa Rusijos teisėsaugininkų viltis, jog į laisvę išleistą Japončiką tuoj pat nudės jau seniai norintys su juo suvesti sąskaitas buvę bendrai.
Londone paskelbta lordo Robino Butlerio vadovaujamos komisijos ataskaita, kurioje skelbiama, jog nerasta įrodymų, kad premjeras Tonis Bleiras ir jo vadovaujama vyriausybė tyčia iškreipė žvalgybinę informaciją apie neva Irako turėtus masinio naikinimo ginklus, kuri nemaža dalimi nulėmė Didžiosios Britanijos karių dalyvavimą okupuojant Iraką, tad kaltinimai melu T. Bleirui atkrito.
Pasibaigus 8 dienas trukusiems bulių bėgimams Pamplonos gatvėmis Raudonasis Kryžius suskaičiavo visas aukas. Į ligonines pateko 50 žmonių, iš kurių 16 buvo subadyti, o kiti - sutrypti arba parblokšti. Dar maždaug 380 žmonių sužeista nesunkiai.