Mantvydas Statkevičius (tv3.lt fotomontažas)

Mantvydas Statkevičius (tv3.lt fotomontažas)

Drąsiais savo pasisakymais besimėtantis Mantvydas Statkevičius visai neseniai sulaukė ypatingo dėmesio. Pavydėtino kūno ir išvaizdos vyras ne kartą drąsiai rėžė, kad lietuvaitės nevertos tokio dėmesio, kokį gauna, ir joms reikėtų pasitempti.

Vyras portalui tv3.lt sutiko papasakoti šiek tiek plačiau apie save ir pasidalijo savo įžvalgomis apie lietuvaites.

Mantvydai, papasakok plačiau apie save – kuo šiuo metu užsiimi?

Anksčiau dirbau grožio ir sporto pasaulyje, buvau modeliu. Turiu verslą, bet šiuo metu esu life coach (liet. gyvenimo būdo treneris). Negaliu savęs vadinti asmeniniu treneriu, bet daugiau padedu ganėtinai garsiems žmonėms tvarkytis su jų gyvenimu. Žmonės konsultuojasi įvairiais klausimais – pavyzdžiui, laukia vakarėlis, ką daryti, ką valgyti. Aš jiems padedu, patariu, kaip visa tai įveikti.

REKLAMA

Ar nėra sunku dirbti su garsenybėmis?

Mes suprantame vienas kitą. Jie yra perfekcionistai – o lygiai toks pats esu ir aš. Jų siekiai yra kitos sferose, tačiau aš juos suprantu.

O tai kiek kainuoja tavo paslaugos?

Apie pinigus nemėgstu šnekėti, nenorėčiau atskleisti. Kainuoja atitinkamai, tai nėra pigu, nes aš visą savo laiką skiriu klientui, kuris gali paskambinti bet kuriuo metu – aš jam padėsiu, kada tik reikės.

Anksčiau gyvenai JAV, tačiau grįžai į Lietuvą. Kodėl?

Supratau, kad Lietuva yra be proto graži šalis, kuri tvarkosi. Nauji takai, nauji keliai. Per 10 metų pasikeitė neatpažįstamai. Žmonių mąstymas net keičiasi. Trūksta, kad merginos susiimtų, o tada būtų čia bomba. Tikras Majamis. Čia suplūstų visi Europos vyrai. Aš padarysiu, kad taip būtų.

Esi išvaizdus vaikinas, džiaugiesi savo kūnu. Kiek laiko praleidi sporto salėje?

Praleidžiu gal pusę valandos 3-4 kartus per savaitę. Pradėjau sportuoti jaunystėje. Manau, kad kiekvienas žmogus turi rūpintis savo kūnu. Pažiūrėkite į veidrodį, nusišypsokite. Juk kiekvienam turi būti svarbu, kaip jis atrodo veidrodyje, tas vaizdas turi tenkinti. Aš neskirstau žmonių į tipus, nesvarbu, kokia odos spalva, ar orientacija. Svarbu mylėti save. Nemanau, kad žmogus, kuris yra out of shape (liet. praradęs formą), gali jaustis laimingas ir save mylėti. Na, jei taip yra, tai tegul jį laimina Dievas. Yra labai daug garsių Lietuvoje moterų, kurios aiškina, jog svoris nesvarbu, jos laimingos storos, o po to darosi skrandžio mažinimo operacijas... Tai palauk, zuikuti, jeigu tu patenkinta savo išvaizda ir riebalais, kodėl mažini tą skrandį?

REKLAMA

Tai negalėtum draugauti su apkūnia mergina, kad ir kaip tau ji patiktų?

Kai kurie mane supranta neteisingai. Man netgi gražu moteriški apvalumai, bet jos užmigo ant laurų. Lietuvės visuomet buvo tituluojamos pačiomis gražiausiomis, jos buvo spindinčios. Dabar labai smarkiai atsipalaidavo visomis gyvenimo prasmėmis – gal grįžo iš Anglijos. Pradedant makiažu, apranga... Moterys turi sportuoti, turi prisižiūrėti. Aišku, viskam yra ribos, nekalbu apie kraštutinumus.

Koks tavo moters idealas?

Neturiu moters idealo, kiekviena yra skirtinga. Kitiems patinka šviesiaplaukės, kitiems rudaplaukės. Negaliu to pasakyti. Mane gal sužavės visai kitomis savybėmis. Merginoms trūksta drąsos, lengvo įžūlumo, cinkelio. Jos nemoka užkabinti. Anksčiau užtekdavo mirktelėti akį, būdavo taip, kad net širdis suvirpa, norėdavai užkalbinti. O dabar žmonių žvilgsniai apatiški, nėra jausmingumo. Man nesvarbu, kokia tavo plaukų spalva, aš noriu matyti tavo akis, šypseną. Trūksta natūralaus bendravimo, viskas persikėlė į socialinius tinklus.

Mantvydas (nuotr. asm. archyvo)

Mantvydas (nuotr. asm. archyvo)

Ar dažnai vaikštai po pasimatymus?

Nelabai aš vaikštau į juos. Neturiu tam poreikio, norėčiau skirti mažiau laiko, bet kokybiškam bendravimui. Geriau nueiti kartą į pasimatymą per savaitę, negu vaikščioti kasdien ir gerti kavą su kokia nors mergina. Juk ir pačioms jums nebūtų įdomu, taip?

Buvo vienas toks pasimatymas... Su manimi pasisveikino mergina, kurios neatpažinau. Pasakiau, kad turiu ją parvežti namo, nes draugui nutiko nelaimė. Negalėjau įžeisti žmogaus, kad ir kokia nesimpatiška ji. Pavežiau atgal mergaitę namo ir išleidau. Nereikėjo važiuoti jai namo autobusu, tvarkingai grįžo. Aš negaliu sakyti, kad man ji nepatiko, bet tiesiog tai buvo kitas žmogus. Jei būčiau anksčiau pamatęs realybėje, tikrai nebūčiau niekur kvietęs...

REKLAMA

Tai svarbu, kad moteris būtų tvarkinga?

Yra didžiulis skirtumas, kai žmogus yra apsirengęs patogiai ir kai žmogus apsirengęs lyg sutrius. Jei tu vaikštai namuose su treningais ir eini į parduotuvę, tai nėra nieko blogo. Tačiau kai kurie žmonės prasivarto lovoje visą dieną su vienais rūbais, o po to eina į parduotuvę. Juk ten verda visas gyvenimas. Aš neinu kiekvieną kartą į svečius su nešvariais rūbais. Reikia jaustis patogiai namuose, gatvėje, svarbiausia tai, kad neitume su susiglamžiusiais rūbais ar nešvariais, nes tai sukuria apsileidimo jausmą.

Tai kaip žmonėms pasikeisti, jei jie tiesiog tokie yra?

Esu už tai, kad nieks nepriverstų tavęs ką nors daryti. Priverstini dalykai negali pervesti į gerą. Kažkuriuo metu tai tiesiog baigsis. Negali mylėti žmogaus per prievartą. Daryk tai, kas tau patinka, bet jei mano pomėgiai ir tavo labai skirsis, mums ne pakeliui.

Asta
2019-03-14 20:36:58
Esu beveik sena, stora ir negraži. Ir greičiausiai beviltiškai neturiu skonio : šitas vaikinas man LABAI nesimpatiškas.

Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Marko 2019-03-22 14:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grigaitis 2   ATSAKYTI
Pavel 2019-03-19 21:33:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As nesuprantu tokiu zmoniu kurie tyki tokiais kaip life coach ir pvz biznes couch, nu kaip jie nesupranta, kad tokiu durniu deka ir gyvena tokie mokytojai, o istiesu nk nera normalaus pasieke ir naudojasi kitais zmonem, nenustebciau jei is amerikos pabego, nes kazkokia senole pamire, o jos vaikai ji naf...pasiunte.   ATSAKYTI
Mantvydo Mama 2019-03-19 21:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Narcizui viskas yra jo nuostabumo, puikumo, gerumo ir galingumo įrodymas. Kokių savybių patvirtinimas yra svarbiausias žmogui, priklauso nuo jo asmeninių vertybių. Tačiau jam gyvybės ir mirties klausimas būti besąlygiškai pripažintam kaip turinčiam šias savybes. Narcizui viskas gyvenime sukasi tik apie jį. Vyksta jūsų vestuvės ar gimtadienis? Atėjęs į šventę narcizas gali sukelti skandalą dėl smulkmenos. Ir staiga viskas pradeda suktis apie jį.   ATSAKYTI
tog.s. 2019-03-18 23:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
@ g.s - Čia ko gero jo mama rašo? Suprantu, kad skaudu, bet...žiūrėkime tiesai į akis...   ATSAKYTI
GRAŽI LIETUVAITĖ 2019-03-18 23:37:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mantvydo išvaizda pasibaisėję Lietuvos žmonės išsilakstė kas kur.    ATSAKYTI
g.s 2019-03-18 23:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kaip atsiliepėt apie šį žmogų, taip jums atgal sugrįš..   ATSAKYTI
JI 2019-03-18 23:32:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Protestuoju prieš tokių straipsnių rašymą, tuo būdu bukinant lietuvius bei dirbtinai garsinant niekam tikusias asmenybes!!!!! Kopijuoti ir dėti toliau į komentarus.   ATSAKYTI
mieli zemieciai 2019-03-18 03:11:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gal imkim ir atleiskim jam uz jo traumuota morale ir keista isvaizda... ;0)   ATSAKYTI
LIJA 2019-03-18 00:09:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kopijuoti ir kelti į kiekvieno tokio tuščio straipsnio komentarus: Straipsnio neskaičiau, užteko vien pavadinimo, jog suprasčiau, jog jis apie nieką. Esu už tai, kad tokie straipsniai nebūtų rašomi ir lietuviai nebūtų tokiais straipsniais bukinami, o niekam tikusios asmenybės nebūtų dirbtinai garsinamos. Nes kol bus komentuojama po visais tokiais pirktiniais straipsniais, tol juos rašys.    ATSAKYTI
Lilija 2019-03-17 23:47:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kazkoks nesimpatiskas vaikinas,gal susireiksmines per daug.   ATSAKYTI
As 2019-03-17 15:52:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Manau tiesos Nemazai... Pasake   ATSAKYTI
Nechemikas 2019-03-17 09:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Liolek bolek anabolek . Tie ale raumenys deka chemijos 100%   ATSAKYTI
Mindaugas 2019-03-16 18:20:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mužikas matosi iš snukio papūstom lūpom ir ginekomastija :)    ATSAKYTI
Italy 2019-03-16 08:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Life-choach??   ATSAKYTI
Arnas 2019-03-15 22:33:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žemas lygis save aukštinti, o kitus zemint!    ATSAKYTI
Aušriux 2019-03-15 18:14:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Daug tiesos pasake saunuolis...   ATSAKYTI
Mantvydas 2019-03-15 17:09:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man idomu ar moki mokescius ar juodai imi? Ar pats sau toks grazus tkad save istratinti galetum? Ir ar dalyvausi Baltic Pride 2019? Kodel sitie klausimai nebuvo uzduoti? - cia jau zurnaliuuugai :)   ATSAKYTI
Vida 2019-03-15 14:47:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šitas bekiausis beždžionė kas i. ji gali žiūrėti brudas !!!!!   ATSAKYTI
bite 2019-03-15 14:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ale pats koks baisus is snukio   ATSAKYTI
Gie 2019-03-15 13:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nežinau ar čia labai sveiko žmogaus įprotis padarius kaka iškart pulti save fotkinti prieš veidrodį :D soliarumas, laižyti plaukai, aptemptos kelnės, stringai, botokso lūpos - šiuolaikinis vyras vadinasi? gal jam reikėjo gimt mergaite?   ATSAKYTI
Egle 2019-03-16 12:20:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kvailas narcizas,juokina visus,kur tas jo grozis.....Nera jis turejes merginos,net nezino ka,ir kaip su ja elgtis,pries veidrodi save dziaugsmina ir vyru jauciasi  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Štai ir viskas: kaip gyventi homoseksualiems žmonėms spręs ne tik Seimas
DABAR RODOMA
Štai ir viskas: kaip gyventi homoseksualiems žmonėms spręs ne tik Seimas
DABAR RODOMA
Lietuvoje įvykusią sraigtasparnio avariją gaubia paslaptis
DABAR RODOMA
Mikutavičių sužavėjo paslaptingasis „Lietuvos talentų“ dalyvis: „Jis pasislėptų orkaitėje“
DABAR RODOMA
Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
REKLAMA
Jurgita Jurkutė-Širvaitė (nuotr. Organizatorių)
Netrukus antrąjį gimtadienį švęsianti Jurgitos Jurkutės-Širvaitės dukra Kornelija viena pirmųjų išgirdo tik ką knygynuose pasirodžiusios naujausios Jurgos Vilės knygutės ...
Urtė Mikelevičiūtė (nuotr. asm. archyvo)
Artėjant šiltajam metų laikui restoranai ir kavinės suskuba atnaujinti savo valgiaraščius ir pristatyti sezono naujienas. Kas turėtų atsirasti kiekvieno virtuvėje ir kokios ...
Šedžius įvardijo tikrąją skyrybų su Monika priežastį: prakalbo apie žmonos romaną su garsiu vyru (tv3.lt fotomontažas)
Antradienio popietę teisme buvo aptariama Monikos ir Andriaus Šedžių skyrybų byla. Jau dvejus metus viešai nagrinėjami poros santykiai ir jų problemos kaip reikiant domina ...
Merūnas Vitulskis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu (tv3.lt fotomontažas)
Šešeri metai, – tiek reikėjo, kad Justės Arlauskaitės-Jazzu parašyta ir su operos solistu Merūnu Vitulskiu išpildyta daina „Sliding Doors“ pasiektų klausytojus, rašoma ...
Erica Jennings (tv3.lt fotomontažas)
Erica Jennings pristato naujausią solo dainą ir vaizdo klipą „Shades Of Blue“. Šis kūrinys, kurį prodiusavo Leonas Somovas, yra paimtas iš naujo Ericos Jennings solo albumo. ...
REKLAMA

Top Video

Štai ir viskas: kaip gyventi homoseksualiems žmonėms spręs ne tik Seimas
DABAR RODOMA
Štai ir viskas: kaip gyventi homoseksualiems žmonėms spręs ne tik Seimas
DABAR RODOMA
Lietuvoje įvykusią sraigtasparnio avariją gaubia paslaptis
DABAR RODOMA
Mikutavičių sužavėjo paslaptingasis „Lietuvos talentų“ dalyvis: „Jis pasislėptų orkaitėje“
DABAR RODOMA
Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų