Meda Sabašinskaitė (nuotr. FotoMirksnis)

Meda Sabašinskaitė (nuotr. FotoMirksnis)

Pastarosios savaitės Medai Sabašinskaitei yra visiškai kitokios. Palikusi didžiausią savo vasaros nuotykį – realybės šou „2 Barai“ – mergina grįžo į įprastas gyvenimo vėžes. Kasryt 19-metė pabunda kur kas tylesnėje aplinkoje, jos nefilmuoja kameros, o jos balsą girdi tik patys artimiausi žmonės.

Iš Kėdainių kilusi ir savo kuklumu sužavėjusi Meda projekte akimirksniu tapo favorite, daugelis žiūrovų numylėtinei pranašavo net pergalę. Tiesa, net ir per plauką nuo didžiojo prizo likusi dalyvė nė kiek nesikremta – iš šou ji išsinešė kitą dovaną – naujus draugus ir stebėtinai didelį gerbėjų skaičių.

- Netrukus bus praėjusios trys savaitės, kuomet baigėsi realybės šou „2 Barai“. Kokie pirmieji tavo įspūdžiai palikus šį projektą? Papasakok, ar labai išgyvenai, kuomet likai antroje vietoje.

- Sugrįžti į realybę po dešimties savaičių, pripažįstu, buvo keisčiau nei tikėjausi. Pirmąją dieną mažiausiai penkis kartus ieškojau mikrofono, miegoti irgi buvo nelengva, nes maniau, kad mane stebi kameros. Kita vertus, buvo labai smagu pamatyti artimuosius, draugus – labai gera grįžti į išsiilgtus namus. O kai nelaimėjau pirmosios vietos, žinoma, nuliūdau, nes tikrai labai norėjau nugalėti, mano didžiausia svajonė būtų išsipildžiusi – dirbti televizijoje. Nepaisant to, labai nuoširdžiai džiaugiuosi už Kristupo pergalę, nes nuo pat projekto pradžios jis man buvo nugalėtojas.

REKLAMA

- Kaip šiandien atrodo įprasta Medos diena? Ar pirmosios dienos tau nebuvo keistos – jokių kamerų, gerokai mažiau triukšmo?

- Dabar mano dienotvarkė kur kas kitokia nei buvo projekte. Manęs niekas nežadina su „2 Barų“ himnu „Eik į barą“, nedalinu interviu ir t.t. Dabar kiekvieną dieną einu į paskaitas, lankau aerobikos užsiėmimus, susitinku su draugais, taip pat ir su kai kuriais projekto dalyviais. Vis dar atsakinėju į gerbėjų žinutes, nes jų yra tikrai labai daug. Ateityje planuoju eiti į dainavimo pamokas ir dramos užsiėmimus.

- Viso projekto metu iš giminaičių sulaukdavai nemažai pastabų, ar paskutinėmis realybės šou akimirkomis iš jų jautei daugiau palaikymo? Galbūt kai kurie žodžiai ar pamokymai įskaudino, bet pamokė?

- Pastabų tikrai sulaukiau labai daug, bet už visas jas esu labai dėkinga, nes jos buvo man išsakytos tik dėlto, kad man būtų geriau. Viso projekto metu jaučiau didelį palaikymą, žinoma, nebuvo labai malonu girdėti priekaištus, bet visa tai buvo išsakyta tam, kad tobulėčiau. Artimieji labai nuliūdo, kai nelaimėjau, bet taip pat labai džiaugėsi už Kristupo pergalę. Pamenu pokalbį su mama, grįžus namo ji man sakė: „Kai paskelbė laimėtojo vardą, labai nuliūdau, kad tai buvo ne tavasis, bet pamačiusi tavo šypseną veide, kad tu tikrai džiaugiesi už Kristupą, man iš karto pasidarė lengviau”. Prisimenu pirmąjį pokalbį su močiute, jis buvo tikrai labai nemalonus, po jo net pravirkau, nes buvo gėda ir skaudu, kad juos nuvyliau. Jie mane tikrai labai palaikė ir tikėjo manimi.

REKLAMA

Meda Sabašinskaitė (nuotr. FotoMirksnis)

Meda Sabašinskaitė (nuotr. FotoMirksnis)

- Kas buvo sunkiausia šou metu? Kameros ne kartą tave ir kitus dalyvius „pagaudavo“ verkiančius...

- Projekte tikrai buvo labai daug sunkių momentų, taip pat kaip ir pykčių. Manau, sunkiausiai išgyvenau piktus komentarus tiek išgirstus iš dalyvių, tiek perskaitytus darant „Facebook” tiesioginę transliaciją.

- Ilgą laiką „2 Barų“ žiūrovai tave laikė favorite, ar gerbėjų dėmesį jauti ir grįžus į realų pasaulį? Ar žmonės dažnai prieina prie tavęs gatvėje?

- Dėmesį tikrai jaučiu. Nerealus jausmas, kai eini gatve ir tau nusišypso, pakalbina, paprašo nusifotografuoti ar tiesiog parašo, kad matė mane gatvėje, bet nedrįso prieiti.

- Akivaizdu, kad po šou tavo sekėjų skaičius socialiniuose tinkluose ženkliai išaugo – šiuo metu tavo gyvenimo akimirkomis „Facebook“ tinkle domisi daugiau nei 9 tūkst. gerbėjų. Kokių asmeninių žinučių susilauki? Ar lietuviai nebijo išsakyti kritikos į akis?

- Sekėjų skaičius yra iš tiesų neįtikėtinai didelis. Man vis dar sunku patikėti, kad mane seka tiek daug nuostabių žmonių. Žinučių yra taip pat labai daug. Praėjo jau beveik trys savaitės po projekto, o dar nespėjau visko perskaityti. Gerbėjai atsiuntė labai daug nuotraukų, taip pat ir video iš mūsų šėlionių. Gavau labai daug palaikančių žinučių, žmonės linki, kad nesustočiau vietoje ir siekčiau savo svajonės, nesvarbu, kad nelaimėjau projekto. Kaip gerbėjai sako, jiems aš vis tiek esu nugalėtoja. Žinoma, yra žinučių, kur beriama vien kritika, bet projekte užsiauginau storą odą ir į neigiamus komentarus bandau pažiūrėti kaip į patarimus, ko daryti ir ko ne.

REKLAMA

- Nuo pat šou pradžios tu ir dalyvis Martin buvote suporuoti – ar dar palaikote ryšį? Kaip manai, koks žmogus galėtų užkariauti tavo širdį? Išduok, apie kokią meilę svajoji.

- Aš ir Martin viso projekto metu buvome poruojami, tačiau kaip ir projekte, taip ir dabar – mes tik draugai. Kaip ta simpatija greitai įsižiebė, taip pat greitai ir užgeso. Nedėkite jokių vilčių, mes tikrai nebūsime pora. Dabar aš esu vieniša ir neturiu vaikino. Įdomiausia tai, kad išėjus iš projekto, sulaukiau nemažai pasiūlymų draugauti ar susitikti. Aš manau, kad vaikino nereikia ieškoti, jis atsiras pačiu geriausiu metu, kada mažiausiai to tikėsiuosi. Ir jis bus labai gražus tiek vidumi, tiek išore, o svarbiausia, kad būtų atviras, nuoširdus žmogus, su kuriuo galėčiau pasikalbėti, pasijuokti ir jausčiausi mylima.

Martin ir Meda (nuotr. Karolio Bakūno)

Martin ir Meda (nuotr. Karolio Bakūno)

- Su kuriais dalyviais su malonumu bendrauji ir dabar, o kurių norėtum vengti?

- Stengiuosi palaikyti ryšį su visais, su keliais jau buvau susitikusi, su kitais dar nepavyko, bet tikiuosi artimiausiu metu būtinai su jais susisiekti. Nesvarbu, kad su vienu ar kitu pykausi projekto metu, bet kas nutiko šou, tas ten ir lieka. Iš projekto parsivežiau tik pačius geriausius prisiminimus.

- Tikėtina, kad grįžus namo puolei domėtis, ką praleidai per daugiau nei du mėnesius „nelaisvėje“. Kas sukėlė didžiausią įspūdį?

- Skaičiau kelis straipsnius, peržiūrėjau vaizdo įrašus, pripažinsiu, kad buvo labai keista, bet tuo pačiu ir įdomu stebėti viską iš šalies, kai pats ten buvai.

REKLAMA

- Jei galėtum atsukti laiką atgal, ar dar kartą dalyvautum „2 Baruose“?

- Jeigu galėčiau atsukti laiką, tai tikrai dalyvaučiau, nes šis šou man padėjo pažinti save, įgijau labai daug pasitikėjimo, išbandžiau dar nebandytų nuotykių, kurių galbūt gyvenime net neišdrįsčiau padaryti. Pavyzdžiui, kuomet su Žygiu tapome savaitės favoritais, važiavome į „Wake Park“ pramogauti su vandenlentėmis – nors pati nemoku plaukti ir labai bijau vandens.

- Galbūt planuoji pasinaudoti savo žinomumu karjeroje, kol dar nepraėjo lemtingas laikas? Kokioje pramogų verslo srityje save įsivaizduoji?

- Tikrai labai norėčiau dirbti televizijoje, nes kiek aš save prisimenu mažą, visuomet dainuodavau prieš veidrodį, duodavau interviu, vaidindavau. Viena iš mano svajonių yra išbandyti save vedėjos pozicijoje. Kartais leidžiu sau pasvajoti kaip atrodyčiau, jei vesčiau realybės šou „2 Barai“ su Justinu Jankevičiumi, tačiau iš karto veju šią mintį. Vaida Skaisgirė puikiai tinka vesti šią laidą ir jai pakeičiamų šioje vietoje nėra. Taip pat turiu svajonių su vaidyba ar dainavimu – dar nuo mokyklos laikų eidavau į dramos būrelius vaidinti, nė vienas mokyklos renginys nepraeidavo be mano dainavimo. Buvo tikrai geri laikai! Ir dabar būtų smagu sugrįžti ir pakartoti tai, kas seniau teikė tiek džiaugsmo.

Justinas Jankevičius ir Meda (nuotr. Karolio Bakūno)

Justinas Jankevičius ir Meda (nuotr. Karolio Bakūno)

Vaikinas
2017-09-22 07:10:37
Šiame straipsnyje nieko naujo, gal tik keli faktai. Pacituoju Medos žodžius ,,kaip ir projekte, taip ir dabar – mes tik draugai,, čia apie Martin sako Meda, bet kažkodėl facebooke kai Martin įsikelia foto ar dalijasi kažkuom tai Meda kaip draugė draugui like nespaudžia, bet kitų draugų iš barų facebooke kas kuom pasidalija Meda prie pirmųjų like'ina. Ir dar... straipsnių apie Liną net nėra, nes ji buvo labai šauni ir draugiška su visais, neapsimetinėjanti, protinga mergina
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
TAIKA 2017-09-25 01:01:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Miela draugiska isaukleta drovi naturali jauna nepatyrusi gyvenimo.Dabar puolama kad projekte buvo isgerus nors ten visos ir visi nusigerdavo ir keikdavosi.Kodel del jos vienos o del to ...Nori per situs komentarus uzgauti ir iskaudinti.Viskas su ja gerai . Martyn gerbejai ar draugai apie cia postringauja(dirba vakareli veda,susitinla su draugem ir draugais, negeria).Apie Meda straipsnis o jie ...Martyno straipsniuose vien neigiami komentarai 4 o cia 46 del vieno sakinio.Liguistai siekema igelti paciai Medai.Mergyte palaikom kaip gera ir puiku zmoguti.NENUSIMINK .   ATSAKYTI
Ernestas 2017-09-24 17:37:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nepażįstu nei vieno nieko prieš neturiu nei prieš vieną bet nenorėčiau su tokia mergina kaip Meda apturėti gėdos nusivedęs į draugų kompaniją.Mačiau kelis barų laivus naktį užteko pamatyti jos elgesį,kalbėjimą bendravimą,isterišką rėkimą pergėrus tai žiauru.Tegul pasižiūri pati į save ir daro išvadas

   ATSAKYTI
jau 2017-09-24 17:30:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Meda Martinui užverstas knygos puslapis, tegul ieškosi naujų talentingų ir stiprių asmenybių, gal irgi kur nors slys   ATSAKYTI
Idomu 2017-09-24 18:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Talentingas ir stipri asmenybe, tu cia apie Martin, nejuokink. Man įdomu kuris kuriam uzverte knygos puslapus ar aplamai jei buvo atverti?  
KATINUKAS 2017-09-25 00:19:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Atsibodo tie karpio draugeliai Klaipedoj dergesi Meda nieko neprisidejo kad lebautojas prisisiko...
Spingsta sovo vemaluose tuo jis talentingas.
Meda slys bet su tikru vyru.  
Saule 2017-09-24 12:01:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Saulute musu sypsenele vel vel dideles sekmes ...
MYLIM zavi kaip asmenybe....
TUK TUK SIRDELE (zodziai is dainos).   ATSAKYTI
Gerbeja 2017-09-24 11:22:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siekti gyvenime tureti tikslu mokytis nera blogai .Meda motivuota eiti tobuleti musu Lietuvoje viska mokoma artimieji padeda palaiko finansiskai .
Dideles sekmes ...   ATSAKYTI
Deivis 2017-09-23 18:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuo pat pradžių projekte Meda negalėjo būti savimi, nors ji pilnametė, nes jai reikėjo elgtis kaip nori jos patys artimiausi žmonės, pirmas pokalbis Medos su močiute labai daug ką pasakė, jame buvo kalbama apie jos elgesi, ,,padauginimą,, ir keiksmažodžius. Kiti baro dalyviai visiškai nė prie ko. Po šito Meda kaip žmogus sulaukė labai daug svetimų žmonių palaikymo kurie tapo fanais ir gerbėjais. Ir dabar ar Meda gali elgtis ir kalbėti kaip ji nori?   ATSAKYTI
nors 2017-09-23 15:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
straipsnis apie Medą, bet paminėjus Martin iš karto atsirado intriga ir susidomėjimas, lygiai taip buvo ir baruose, tik Martin dėka šou virto populiariu, o lygiagrečiai padarė populiariais ir prie jo slystančius "draugelius" ir labai negražu iš Martin pusės, kad jis tiesiog vaidino, žaisdamas su Medos jausmais, tiesiog per visą projektą kvailindamas ją, o paskutinėmis dienomis jai tiesiog pasakė teisybę, tai žiauru   ATSAKYTI
TIESA 2017-09-23 16:57:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Martyn zmogus egoistas del sloves pamines padoruma.Paskutines savaites nesulaukes nei darbo pasiulimu su Klaipedos sutve internetineje erdveje lieja pagieza Medos ir kitu neitikusiu (Valdos,Kristupo)daliviu adresu.  
> TIESAI 2017-09-23 17:45:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
neklaidinkit, Martin turi labai daug darbo ir ne vieną pasiūlymą, o jai su draugais ir draugėmis susitinka, tai tik penktadienio ar šeštadieno vakarais, bet tikrai nepijokauti, kaip jums aišku atrodo ir neturi jis laiko, o dar labiau noro nei jūsų medoms, nei jūsų išgalvotomis pagiežomis, kuriomis jų pats trykštate erdvėje  
Patarimas 2017-09-23 18:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Geriau 2 barų vaikinams ir merginoms bendrauti visiems gražiai be pykčių ir ironijos, pagiežos ir apkalbų, kažkokių principų, kas buvo bare jau išgyventa, o kas dar bus ateityje nei vienas nežino. Niekas nežino kaip likimas gali sudėlioti ir lemti įvykius ateityje  
uz Tiesa 2017-09-24 11:12:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Neismesi is baru eteriu. Jo paties laivu(istrines)tiesos lebauja linkejimai sesei nerikia juodinti Medos surmulis del nieko...Tiesa  
Tiesiog 2017-09-23 12:03:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
dar savaitė ir ji niekam nebus įdomi, visi nurims ir pamirš Medą, aišku jeigu pati nesiviešins savęs viešoje erdvėje   ATSAKYTI
BALSAS 2017-09-23 12:10:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai uzmirsk antra diena rasineji to ir siekiu tave uzknisciau  
Katinukas 2017-09-23 08:43:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nereikia Medai Martyn puiku negali likti draugai del ambiciju 2,5 menesio tai ne visas gyvenimas.Meda ner ko liudeti o likimo kaĺve tavo rankuose...   ATSAKYTI
TIESA 2017-09-23 11:53:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nereik olia lia mergaiciu persotinta televizja -lupos ir papai.Zavi naturalumas primtinas paprastumas gal nesubrendimas vaikiskumas kuris ziurovams gerbejams artimas .  
TAIKA 2017-09-23 08:20:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Apie Martyn vienas sakinis o MEDAI vel kopti suda del to nevikelio...
Supranskit nieķs nepasikeis
Medute liks sviesesne teigiama asmenybe o Martynas savanaudis storzievis del reitingu siela pardaves velnias   ATSAKYTI
Tikrai 2017-09-23 08:34:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Niekas netempia už liežuvio Medos kalbėti ir atvirauti.Kodėl kiti buvę dalyviai nekalba to ko nereikia ir ramu  
TAIKA 2017-09-23 08:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ka cia tame straipsnije baisaus radai nuosirdziai gerbejus paprase neporuoti su Martyn...  
Visiems 2017-09-23 10:41:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kas nenori tas nedalija interviu, kad viešai visi nagrinėtų savo gyvenimą, o jei dalija tai visi skaitantys turi savo nuomonę ir išsako tai kas vyko, ką matė ir mato ir vyksta  
Katinukas 2017-09-23 11:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Demesys pateisintas JI neapsidere .Kaz kas (E.M.) nenulaiko pavido...  
Na jo 2017-09-23 12:07:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juokas ima, niekas su niekuom neporuoja ko čia taip susireikšminę visi, atsipeikėkit.Ar čia pavydas kalba  
ne 2017-09-23 15:52:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Martin, o Meda kiekviename live, tiesiog kiekviena proga, kalba aiškina, kad jie ne pora ir t.t., pati Meda gal kuria intrigą ar dar kažką, o gal įsimylėjusi, kad negali jo pamiršti ir apie jį nekalbėti, va kai Martin to klausia, jis dviem ar vienu žodžiu atsako ir niekam apie tai neįdomu pasidaro  
BALSAS 2017-09-23 17:15:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Martyn negali nieko pasakyti kiti dalyviai pakomentuos - Zygis,Gabija,Ieva,Kristupas atskleides jo veidmainyste,Aivaras.Meda kalba be jokiu isvedziojimu (vestuviu nakti padejo taska o butu dariusi kaip norejo Martyn ji butu nugalejusi)  
BALSAS 2017-09-23 00:04:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
"Rinkos aikste" pagarsino krastietes M.Sabasinskaites sekminga 2baru finslistes dalivavima
TAI Martyn JAI per prastas.Butelis ir kekses jo tikrai o mamai i asaras( nevykelis 24 m darbo neturi)   ATSAKYTI
Na taip 2017-09-23 07:58:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kad Medai butelis irgi svarbus live'uose naktiniuose pasirodo tai pati.Verkti iš gėdos turėtų  
o 2017-09-23 18:59:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
jau kai pagėrusi Meda pradeda keiktis, tai net ir aš, lakūnas nejaukiai pasijuntu  
OP 2017-09-24 10:58:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tegul keikesi jei uzknisi...  
kad 2017-09-22 22:56:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
kai bare tai Martinui tiko ir Meda, bet jau dabar jį supa nepalyginamai šaunesnės, protingesnės merginos, kokios dar per nesąmonės apie draugystes, kai ji jam akivaizdžiai per prasta    ATSAKYTI
TIKRAI 2017-09-22 23:52:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tegul Martynukas tasko spermos banka o Medutes ♡ NEPASEKAMA : -siandien meiles dienos pagal horoskopus per TV 3 zinias paskelbe ? (KRPIUI i feisbuka papostink)  
BALSAS 2017-09-22 10:04:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Daug patareju Ieva Kristis Enrika mama mociute visa..Lietuva Pati kaip zmogus saves jau nemato.Sunku
Medai kaip elgtusi kazkuriems
nepatiks mergyte turejo pirma stipria meilia supranta vyrui patinka kada zaidimas.Ale Martynas pasake viesai kad myli(linksmina )dar nebuvo laiko isimyleti jo zodziai.
Meda nelaikino jo postu jis uzblokaves iszeides   ATSAKYTI
Tiesa 2017-09-22 12:34:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Meda pilnametė laikas mąstyti pačiai, o močiutei ir mamytei reikia tolerancijos į tai kas vyksta, nes jos nenugyvens Medos gyvenimo ir neišrinks su kuo jai būti ir ką pamilti. Svetimi žmonės supranta tai ir Medą labiau palaiko nei artimi, Medai reikia būti savimi  
Vaikinas 2017-09-22 07:10:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šiame straipsnyje nieko naujo, gal tik keli faktai. Pacituoju Medos žodžius ,,kaip ir projekte, taip ir dabar – mes tik draugai,, čia apie Martin sako Meda, bet kažkodėl facebooke kai Martin įsikelia foto ar dalijasi kažkuom tai Meda kaip draugė draugui like nespaudžia, bet kitų draugų iš barų facebooke kas kuom pasidalija Meda prie pirmųjų like'ina. Ir dar... straipsnių apie Liną net nėra, nes ji buvo labai šauni ir draugiška su visais, neapsimetinėjanti, protinga mergina
   ATSAKYTI
San 2017-09-23 10:41:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ten dar kažkokia Lina buvo?   
tiesa 2017-09-23 11:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Buvo o dabar is gailescio MARTYN laikina  
Atsakymas komentatoriui Balsui 2017-09-22 06:43:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Atsakymas komentatoriui Balsui. Meda graži, bet grožis dar ne proto požymis, neužtenka būti gražiai reikia būti ir protingai, ir tai merginos privalumas, o ne senamadiškumas, yra kurioms 16 metų, bet jų mąstymu ir elgesiu galima žavėtis. Medai visi dalyviai patarinėjo, bet ji nemėgsta, kad jai kas pataria arba į akis pasako teisybę   ATSAKYTI
BALSAS 2017-09-22 12:31:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nebuk tikras kad raso vyrukas  
Andrius 2017-09-21 19:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Teisingas posakis nuo seno: NIEKADA NESAKYK NIEKADA. Prieš kažką pasakydama Meda turi labai apgalvoti savo žodžius ir tada sakyti, nes daugelyje atvejų pasakyti žodžiai atsisuka prieš ją pačią. Ieškodama Meda tobulo žmogaus turi pagalvoti apie save ar pati yra tobula ir neklystanti ir tik su gerosiomis savybėmis?   ATSAKYTI
Sekejas 2017-09-21 23:02:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Niekas nepostringauja apie tobulyne -naivumas paprastumas (ivr. kaimiete) ir linksmuole (ivrd. sypsenele)  
BALSAS 2017-09-21 18:18:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gyvenimo upe srauni gyli ir ilga. Jos upelis siltas kuris iesko kelio i upe.Reikia ne vien pamokslauti !!!!!   ATSAKYTI
tiesa ta,kad 2017-09-21 16:56:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Medos gerbėjai 12-14 metu amziaus mergaites kurioms svarbu,kad Meda graži apie žmogaus vidų ir nuoširdumą dar toli suprasti.Medai reikia augti ir bręsti mokytis iš padarytų klaidų išmokti valdyti emocijas išklausyti kitą žmogų nepuolant į akis ir spręsti turimas problemas,kad pati būtų graži vidumi   ATSAKYTI
BALSAS 2017-09-21 15:09:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Mylejo nemylejo JI Martyn bet kaip subrendus atlaike patycias nesubrendelio isvedziojimus.
NEPALUZO.Palaikom laukiam jos zvaigde suzibs   ATSAKYTI
Tiesa 2017-09-21 18:19:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Norint Medai jaustis mylimai reikia pačiai mokėti mylėti, o ne drąskytis ir keiktis nuo vien vietos - iš tokios merginos lūpų krūvos keiksmažodžių, ar čia parodo ji tokį savo vidinį grožį, kuris gali sužavėti vaikiną  
Saule 2017-09-21 14:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Miela visada apsupti draugu 19mete gal klido o dabar nereikia smerkti pozitivo geru emociju.   ATSAKYTI
to Saulei 2017-09-21 22:00:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Norėjai pasakyti visada apsupta gerbėjų vaikų, paauglių mergaičių kurioms ji žvaigždė, kad ir ką bedarytų ir kokia bebūtų  
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Lietuvoje įvykusią sraigtasparnio avariją gaubia paslaptis
DABAR RODOMA
Lietuvoje įvykusią sraigtasparnio avariją gaubia paslaptis
DABAR RODOMA
Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
REKLAMA
Justė Arlauskaitė-Jazzu (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Justė Arlauskaitė-Jazzu po sėkmingo pirmojo solinio turo penkiose didžiausiose Lietuvos arenose kviečia į du vasaros koncertus, vyksiančius labiau kamerinėje aplinkoje: liepos ...
Vashos ir Ronaldo Rutkausko vestuvės (nuotr. Fotodiena.lt)
Byra atlikėjos Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir krepšininko Ronaldo Rutkausko santuoka. Trejus metus meile besimėgavusi pora, pasirodo, nebe kartu. Gabrielė ir Ronaldas jau ir ...
Jurgelevičiūtė aplankė sunkiai sergančius vaikus (nuotr. L. Kondratės) (nuotr. Organizatorių)
Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė kovo 24-ąją savo dėmesį skyrė tuberkulioze sergantiems ir daugybę mėnesių ligoninėje praleidžiantiems vaikams – būtent šiandien pasaulyje minima ...
Gerda Žemaitė (tv3.lt fotomontažas)
Gerai žinoma TV3 televizijos laidos TV Pagalba vedėja Gerda Žemaitė šiuo metu su vyru gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis – jau visai netrukus pora turėtų sūpuoti ...
Tituluotos šalies gražuolės atskleidė slaptus grožio ritualus (Autorė: kasperina.lt / Linas Kasper) (nuotr. Organizatorių)
Šį saulėtą, pavasarišką kovo savaitgalį žavios, drąsios ir aktyvios moterys rinkosi į Vilniaus centre įsikūrusį itališką restoraną „Basilico“, kuriame vyko jau antrus metus ...
REKLAMA

Top Video

Lietuvoje įvykusią sraigtasparnio avariją gaubia paslaptis
DABAR RODOMA
Lietuvoje įvykusią sraigtasparnio avariją gaubia paslaptis
DABAR RODOMA
Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų