Aniston buvęs vyras jaučiasi įskaudintas: ruošia nemalonų siurprizą jai ir Pittui

Pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką sklando gandai, kad buvę sutuoktiniai bei aktoriai Bradas Pittas ir Jennifer Aniston ir vėl ieško kelių į vienas kito širdis. Vis dėlto panašu, kad ne visi dėl to džiaugiasi.

Jennifer Aniston su Bradu Pittu ir Justinu Therouxu (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas
12

Buvęs J. Aniston vyras Justinas Therouxas savo „eks“ planuoja ne itin malonią staigmeną.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aniston buvęs vyras jaučiasi įskaudintas: ruošia nemalonią staigmeną jai ir Pittui

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad tiek Jennifer, tiek ir Bradas be galo jaudinasi dėl kalbų, jog J. Therouxas ketina išleisti knygą, pavadinimu „The Leftovers“ („Likučiai“ – liet.). Teigiama, kad minėtoje knygoje Justinas ketina išlieti savo širdį apie skyrybas su Aniston bei kas jas paskatino.

REKLAMA

Anot šaltinių, J. Therouxas knygą pradėjo kovodamas su skausmu, kurį turėjo ištverti po skyrybų su J. Aniston. Ir nors jis neketino sakyti nieko blogo viešai apie Aniston, viskas pasikeitė, kai ji vis dažniau pradėta pastebėti su savo kitu buvusiu vyru, B. Pittu. Teigiama, kad J. Therouxas neturi ką prarasti, mat žvaigždė jį ignoruoja.

„Jis nėra bjaurus vyras iš prigimties, tačiau tai, kad ji grįžo pas Bradą, stipriai užgavo jį ir jo ego“, – teigė artimas Therouxo šaltinis.

Justin Theroux ir Jennifer Aniston

„Justinas būdamas santuokoje su Aniston daug laiko jausdavosi tarsi jos „eks“ pakaitalas, tačiau ji nuolat jį tikino, kad tam reikalingas laikas, ir kad taip jokiu būdu nėra. Deja, pasirodo, kad jis buvo teisus – tai jį ir skaudina. Jam atrodo, kad jis iššvaistė savo gyvenimo metus su ne ta moterimi, mat ji visą tą laiką buvo įsimylėjusi kitą“, – J. Aniston buvusio vyro nuoskaudas įvardijo šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kol tiek J. Aniston, tiek B. Pitto atstovai teigia, kad jie – jokiu būdu ne pora, o viso labo tik draugai, artimi jų šaltiniai teigia ką kita.

Vienas artimiausių Brado ir Jennifer draugų patikino, kad pora ir vėl vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus. Negana to, prieš minėtą susitikimą renginyje, jie jau buvo keliuose pasimatymuose. Vienas iš jų įvyko net per pačias Kalėdas!

„Manau, kad Jennifer iš tiesų niekuomet nenustojo mylėti Brado, nepaisant to, kad jis sudaužė jos širdį, kai paliko ją dėl Angelinos Jolie. Tai užtruko nemažai laiko, bet dabar ji jam viską atleido, o atleidimas buvo didelė dalis to, kad ji ir vėl galėtų imti normaliai guventi“, – sakė artima J. Aniston draugė.

Ji pridėjo, kad apie buvusią žmoną nuolat dabar svajoja ir B. Pittas. „Viskas, apie ką jis kalba, yra Jen. Jie ir vėl atgaivino romantiką, todėl per pastaruosius metus būtent dabar jie yra patys laimingiausi“, – sakė šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų