Du insultai, plastinės operacijos ir pavydėtina šlovė: šiandien Moisejevo gyvenimas kitoks

Borisas Moisejevas - vienas tų artistų, kuris kūrybiniame procese nepaiso jokių ribų. Vienas ryškiausių ir originaliausių Rusijos estrados dainininkų šiandien atrodo visai kitaip. 

Borisas Moisejevas (nuotr. Instagram)
16

Panašu, kad vyro gyvenimas išties pasikeitė, išgyvenęs du insultus Borisas laiką leidžia namuose ir, panašu, kad į viešumą grįžti nežada.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Du insultai, plastinės operacijos ir pavydėtina šlovė: šiandien Moisejevo gyvenimas kitoks

Visų užmirštas

Du insultus išgyvenęs ir dalinai paralyžiuotas Borisas Moisejevas šiuo metu gyvena visų užmirštas, pareiškė vienas pramogų pasaulio veikėjas. Skelbiama, kad nuo jo nusisuko faktiškai visi anksčiau save vadinę draugais, o savo gyvenimą jis leidžia vienas tarp keturių sienų. 

65-erių Borisas Moisejevas jau seniai nebesirodo ant scenos, nebeduoda interviu, nerengia gastrolių ir neleidžia naujų dainų. Po dviejų išgyventų insultų jis yra dalinai paralyžiuotas: vyras negali pajudinti vienos rankos ir viršutinės lūpos, rašoma dni.ru.

Borisas atsisako kontaktuoti su žurnalistais,nes nenori parodyti savęs iš silpnosios pusės. 

Pastaruoju metu apie ekstravagantišką atlikėją sklandė įvairūs gandai. Tariamai, jo sveikatos būklė nuolat prastėja, o finansinė būklė taip pat negerėja, todėl tenka išparduoti turimą turtą. S. Lavrovas šiuos gandus komentavo taip: „Na, jis nemiršta. Jis neretai tiesiog lieka vienas tarp keturių sienų. Nieko jis neišparduoda. Borisas gauna 50 tūkst. rublių (daugiau nei 700 eurų) pensiją. Jis yra nusipelnęs Rusijos artistas“, – paaiškino atlikėjų vadybininkas. 

REKLAMA

Prabangus butai

Pats atlikėjas 2012-aisiais buvo atvėręs savo prabangaus buto Maskvoje duris.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 2012-aisiais B. Moisejevas atvėrė savo buto Maskvoje duris

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė gandai, kad kitą butą Dubajuje jam teko dėl nenurodytų aplinkybių parduoti. Tiesa, atlikėjo artimieji šios informacijos nepatvirtino.

Tačiau B. Moisejevas dar turi ir 15 mln. rublių (apie 210 tūkst. eurų) vertės trijų kambarių butą Jūrmaloje, kurį neseniai parodė Rusijos žurnalistams. Skelbiama, kad Latvijoje būstą jis įsigijo dar prieš 10 metų. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. B. Moisejevo butas Jūrmaloje

„Starhit“ rašoma, kad visą savo turimą turtą atlikėjas užrašė savo vieninteliam giminaičiui – broliui Markui. Apie surašytą palikimą žiniasklaida sužinojo prieš kelis metus.

Dar 2014-aisiais estrados dainininkas savo mylimajai per Naujuosius metus padovanojo neeilinę dovaną. Ekscentriškasis atlikėjas verslininkei Adel Todd išrinko daugiau nei 3,7 mln. kainuojantį butą Dubajuje.

B. Moisejevo pirkinys – aukščiausio pasaulyje pastato Khalifa Tower, siekiančio 829,8 m – 102-ame aukšte. 115-ios kvadratinių metrų apartamentuose du erdvūs miegamieji ir milžiniška svetainė. 

B. Moisejevas atskleidė, kad pirkti butą garsiajame dangoraižyje jis svajojo kelis metus. Tada žymus šoumenas džiaugėsi, kad palankiai susidėliojus aplinkybėms, svajonė tapo realybe.

Rinkdamasis būstą, B. Moisejevas atkreipė dėmesį, kad jo mylimajai čia nebūtų nuobodu: aplink daugybė prabangių parduotuvių, restoranų, paplūdimiai, vandens parkai, net zoologijos sodas.

Borisas Moisejevas su verslininke ir dainininke A. Todd kartu jau beveik 20 metų. 

Uždraudė gultis po skalpėliu

Žymiam Rusijos dainininkui gydytojai griežtai uždraudė darytis plastines operacijas dėl grėsmės gyvybei.

REKLAMA

Alikėjas yra pasidaręs ne vieną veido tempimo operaciją, todėl plastikos chirurgai teigė, kad dar vienas atsigulimas po skalpeliu gali baigtis mirtimi, nes vyro širdis gali neatlaikyti dar vienos narkozės.

Tačiau pats dainininkas, panašu, kad nelabai paisė daktarų paliepimų ir toliau visais įmanomais būdais bandė pakeisti savo išvaizdą ir atrodyti jauniau. 


Rašyti komentarą...
P
Pinigu turi, gali pasisamdyti patarnauto
2020-01-12 16:55:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuomone
Atsakyti
0

A
ALGIS
2020-01-13 05:55:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
po plastikos,tikra boba
Atsakyti
0

d
dina
2020-01-12 21:31:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
raso paistalus isgalvotus,jis yra gejus ir turtingas,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų