Kenas realiame gyvenime šokiravo gerbėjus: nuo šiol jis – moteris

Kenu realiame gyvenime pramintas Rodrigo Alvesas nesiliauja stebinęs savo gerbėjų. 

Rodrigo Alves (tv3.lt fotomontažas)
14

Daugiau nei 708 tūkst. eurų plastinėms operacijoms išleidęs vyras pagaliau apsisprendė – dabar jis bus translyte moterimi.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kenas realiame gyvenime šokiravo gerbėjus: nuo šiol jis – moteris

36 metų R. Alvesas neslepia: „Dievo valia man tapti moterimi. Jaučiu, kad jis norėjo pasinaudoti manimi tarsi įrankiu, kad galėčiau kitus mokyti apie tai, kaip būti transseksualu“, – aiškino jis.

Tiesa, jis neslepia, kad šią savo kelionę moteriškumo link, jis būtų norėjęs pradėti kur kas anksčiau, mat galybės pinigų išleidimas ir bandymas likti vyro kūne, jo laimingu nepadarė. „Išleidau tūkstančius, kad turėčiau netikrą pilvo presą ir bicepsus, tačiau būdamas vyru jaučiausi netikėlis. Nebuvau tuo, kuo norėjau“, – sakė Rodrigo.

Rodrigo šiuo metu stengiasi legaliai pasikeisti savo vardą į moterišką. Tiesa, į kokį, kol kas dar nėra žinoma, bet anksčiau jis yra naudojęs Jessicos vardą.

R. Alvesas tikina sulaukęs itin daug palaikymo būtent tada, kai pranešė apie savo tranziciją į moterį. „Visi be galo pozityvūs, o vyrai ėmė mane kviesti į pasimatymus“, – džiaugėsi jis.

Tiesa, jo dar laukia paskutinės operacijos, po kurių drąsiai galės vadinti save moterimi, tačiau iki tol jis vartoja moteriškus hormonus. Vis dėlto anksčiau dėl to, kad pats save girdė moteriškais hormonais, R. Alvesas netgi buvo pakliuvęs į ligoninę. 

„Mano oda jau švelnesnė, o krūtys – didesnės. Planuoju pasidaryti krūtinę, lytinio organo keitimo operaciją“, – aiškino jis.

REKLAMA

Kalbėdamas TV laidoje Rodrigo pridėjo, kad dabar, kaip ir karalienė, turės du gimtadienius – pirmąjį tada, kai gimė iš tiesų, ir antrąjį, kai gimė kaip moteris.

Ir nors daugeliui toks staigus Alveso sprendimas tapti moterimi pasirodė keistas, iš tiesų, anot jo paties, jis jau 2 metus slapta gyveno kaip moteris. „Kai būdavau vienas ir kiek išgerdavau, persirengdavau kaip mergaitė ir vaikščiodavau taip apsirengęs parke“, – sakė jis.


Rašyti komentarą...
A
2020-01-09 04:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fu krv koks slikstus
Atsakyti
0

B
Baisu
2020-01-09 12:37:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip pakomentuot spjūvį?
Atsakyti
0

F
Fredis
2020-01-09 06:44:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu dabar nors pasivanosi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų