Liūdna žinia serialo „Sostų karai“ gerbėjams – mirė aktorius Dunbaras

Portalas belfastlive.co.uk praneša, kad Kūčių dieną netikėtai mirė vienas iš serialo „Sostų karai“ aktorius – Andrew Dunbaras. Jis buvo Theon Greyjoy dubleris.  

Mirė serialo „Sostų karai“ aktorius Andrew Dunbar (nuotr. facebook.com)

Andrew mirė savo namuose, gruodžio 24 d. Kol kas mirties priežastis nežinoma. Su aktoriu gerbėjai galės atsisveikinti pirmadienį.

Aktorius ir veliono draugas Andy McClay sakė: „Visi visada norėjo Andrew. Jis turėjo kažką ypatingo. Žmonės aplink jį visada jautėsi gerai, buvo laimingi, džiaugėsi dienos darbais ir aplink visada buvo daug linksmybių.

Dauguma mūsų serialo filmavime irgi taip jautėsi. Mes norėjome, kad Andrew būtų šalia, mes ieškodavome jo. Jis buvo tas, kuris mus suvienydavo. Daugybė žmonių ketina su juo atsisveikinti: nuo aktorių iki grimerių. Visi jį mylėjo.

Aš visada maniau, kad Andrew gyvena akimirkoje ir visada žiūrėjo į visus kitus, įskaitant mane. Po sunkios dienos, blogų orų ar sunkių dienų jis privers jus sustoti ir pasikalbėti. Kai išgirdau, kad jis staiga mirė Kūčių vakarą, tai mane sukrėtė.

Jis buvo tikras žmogus, talentingas, malonus ir padorus žmogus ir turėjo gerą širdį. Aš verkiau ir verkiau nuo tada, kai išgirdau – mano draugo nebėra, o mano širdis sudaužyta.“

Savo aktoriaus karjerą jis pradėjo 2007 metais. Tuo metu jis pasirodė filme „Galaktikos kovos: skustuvas“ ir atliko Marina DaSilva vaidmenį.

Per savo gyvenimą jis iš viso atliko 39 vaidmenis įvairiuose filmuose ir serialuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų