Žodžio kišenėje neieškanti TV laidų ir renginių vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja ir socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė šiandien gerai žinoma tikrai beveik kiekvienam. Šviesiaplaukė moteris yra tikras energijos ir pozityvumo užtaisas, tačiau retas, kuris žino, kokia Indrė yra iš tiesų. 

Indrė Stonkuvienė (tv3.lt fotomontažas)

Indrė Stonkuvienė (tv3.lt fotomontažas)

Indrė savo karjerą pradėjo MTV kanale, kur dirbo vienoje laidoje ir prodiusere, ir režisiere, o laidos vedėjo kėdėje tuo metu buvo Mantas Stonkus. Anksčiau žiniasklaidai Indrė minėjo, kad iš pradžių juos siejo tik darbo santykiai, tačiau vėliau jie peraugo į meilę. 

Pora savo santuoką įtvirtino 2011-aisiais. Indrė ir Mantas amžiną meilę prisiekė Kaišiadorių rajone esančioje Žaslių bažnyčioje. Jų santuokos ceremonijoje netrūko gausaus būrio pramogų pasaulio žvaigždžių: Merūnas ir Erika Vitulskiai, Rolandas Mackevičius, Marius Gelažnikas, Rūta Ščiogolevaitė, Sezzy bei daugelis kitų. 

Kai pora susilaukė dviejų atžalų, Manto karjera pradėjo tik kilti į aukštumas, o Indrė nusprendė rūpintis atžalomis. Taip Indrė pradėjo savo socialinių tinklų paskyrose dalintis įvairiais trumpais vaizdo įrašais, kurie kaipmat sulaukė gausybės internautų dėmesio. Čia Indrė pašiepdavo mamų kasdienybę, įvairias kurioziškas situacijas.

REKLAMA

Per ilgus populiarumo metus taip pat kardinaliai keitėsi ir Indrės išvaizda, atrodo, kad šiandien moteris tarsi kitas žmogus: ji atsikratė papildomų kilogramų, stebino šukuosenos pokyčiais.

Visgi sėkmingas karjeras vysčiusią porą 2019-aisiais ištiko krizė – buvo pranešta, kad Mantas ir Indrė nebegyvena kartu ir suka skirtingais keliais. 

M. Stonkus savo „Facebook“ paskyroje birželio pabaigoje paviešino ilgą įrašą, kuriame papasakojo, kas dedasi jų šeimoje.

„Įsivaizduokit, kai girtas senis, kokiame madingame bare, bando pasilaižyti su ką tik pilnametystės sulaukusia mergaite. Ji bando jį atstumti, bet po kelių minučių jis vėl lėtai bando savo laimę. Jis gerai apsirengęs, pasikvepinęs, bet iš burnos nemaloniai smirda alkoholiu ir cigaretėm. Jis užkanda gumos, pabaigia kokteilį ir vis tiek bando. Jis žino, kad elgiasi nelabai etiškai, bet kol mergaitė atsisako, jis nieko blogo juk nedaro – taigi rankos nelaužia ir per prievartą liežuvio į burną nekiša(!) – bet vis tiek bando.

Kai mato, kad nepavyks, tada nueina pas kitą auką, bando laimę su ja, bet nuo gretimo staliuko vieną akimi stebi mergaitę. Mergaitė truputį atsikvepia, bet dvi minutės poilsio ir šalia jos jau sėdi kitas senis – įsistatęs kiaulės akis, su tais pačiais kvapais ir pasitikėjimą savimi spinduliuojančiomis manieromis – bando šnekinti savo auką su intencija jai įkišti liežuvį į burną.

Nemaloniausia yra tai, kad jie turi teisę lįsti prie pilnametės. Dar nemaloniau, kad jie turi patirtį tokiuose dalykuose ir žino, kad jiems gali pavykti, jeigu tik auka bus pasimetusi ir naivi. Ir visada yra tikimybė, kad mergaitė sutiks pasivažinėti jo džipu, o paskui pirtelė ir visi tolimesni veiksmai, kurių protingam žmogui aiškinti nebereikia. Vėliau jis, toje pačioje pirtyje, galės pasigirti savo įtakingiems seniams, kokį gerą trofėjų apturėjo. Būtent taip su mumis šiuo metu elgiasi žurnalistai ir visuomenė.

REKLAMA

Stebint socialines medijas, jau keli mėnesiai, aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl.

Mes esame suaugę žmonės, mylintys tėvai ir geri draugai ir mes visada būsime – Stonkai – nesvarbu, po vienu stogu, ar atskirai. Aš ne krepšininkas, o Indrė ne Stonkė ir mūsų skalbiniai džiovinami džiovyklėje.

Mergaitė turi teisę sėdėti bare, seniai irgi turi. Ir niekam nebūtų smagu, jei bare sėdėtų tik vieni, arba kiti, kontaktas visada smagus, nu, bet nebūtina lįsti laižytis“, – skelbė jis.

Primename, kad dar balandžio mėnesį Lietuvos žiniasklaida mirgėjo nuo žinios, kad Stonkai nebegyvena kartu. Pasak naujienų portalo lrytas.lt, aktoriaus Manto Stonkaus ir jo žmonos bei televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės šeimą ištiko santykių krizė.

Vis dėlto susisiekus su Indre, ši tokias kalbas komentuoti atsisakė.

Portale lrytas.lt buvo rašoma, kad pora neva daug laiko praleidžia atskirai, socialiniuose tinkluose nematyti jų nuotraukų, o M. Stonkus netgi pastebimas be žiedo.

Vis dėlto susisiekus su Indre, ir paklausus, ar portale rašoma žinia yra teisinga, ši komentuoti atsisakė, teigdama, jog tai – tikra nesąmonė.

„Nemačiau jokios publikacijos. O dieve tu mano, aš esu išvykusi, dabar dirbu, tikrai nekomentuoju tokių nesąmonių“, – naujienų portalui tv3.lt sakė ji.

Juozas
2019-11-03 21:07:27
Ką Dievas sujungė, žmogus te neišskiria! Sugrįžkit.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Arnas 2019-11-07 17:12:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal tiesiog ankščiau "makeupai" paprastesni buvo, o dabar jau galima ir daugiau sau leisti   ATSAKYTI
Teresė 2019-11-07 00:51:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vagia Oksanos Pikul išvaizdą!!?    ATSAKYTI
Jūratė 2019-11-06 21:58:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai graži mergina   ATSAKYTI
GRETA 2019-11-06 11:09:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Išvaizda sunyksta...Lieka charakteris linkiu visoms turėti stiprų charakteri!   ATSAKYTI
Kristina 2019-11-06 07:41:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nesuprantu jusu moterys/ merginos... jusu manymu vaikai yra tiek svarbu, kad ir kas nutiktu zmones negali skirtis del vaiku... aisku, suprantu- vaikai yra svarbu, bet jei vaikai gyvena aplinkoj kur teveliai nelaimingi kartu- apie kokiu vaiku liudesi kalbama.. taip atrodo kad lietuvoj zmones nesiskiria- cia tik Indre taip su savo vaikais pasielge (is jusu komentaru). Super stipri moteris- mazai tokiu atsiranda...o be to- Indre siandiena nekoreguojamai graZi- kas nematet ji daZnai Be spakliaus!!! Nereikia pavydet    ATSAKYTI
ŠEIMA 2019-11-06 08:42:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lietuvoje labai skiriasi tos pramogų pasaulio poros ir tai lb blogas pavyzdys statistinėms ramioms ir TIKROMS šeimoms Lietuvoje.Jeigu jau išsiskyręs ar išsiskyrus tai reiškias brokuotas,vat toks požiūris snd.O šeimas visi palaiko,nesvarbu ten liudesys ar dziaugsmas viskas gyvenime laikina (as apie emocijas),o vat šeima tai amžina nes fai institucija tai užuovėja tai tvirtove kuria kiekvienas mes statome arba griauname! Tad kita karta savo skysta nuomone apie šeimą P.Kristina pasilaikykite sau.
  
Gyventi 2019-11-06 08:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kristina pagal jus tai teveliu poreikiai ir komfortas pirmoje vietoje????Tipo vaikučiai matys liūdnus tevelius ir patys bus liūdni..Tai vat vaikai ir turi būti pirmoje vietoje.tevai turi moket nerodyt liūdesio ir kartu būti del VAIKO.Nes vaikas šeimoje nr1 ! Gyventi reikia stipriai,su vertybėmis ir užsidegimu jeigu nuleidi rankas tai koks tu tevas ar motina....  
*** 2019-11-05 21:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tiesiog shpakliuotis ismoko:gera "gruntovke", shpakliaus lygus sluoksnis ir piesk ka nori!!!   ATSAKYTI
Zuzana 2019-11-05 20:36:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
LIETUVOJE grazios moterys - Valentaitė, Jurkutė... O ne visos kaip ziniasklaida visas moteris grazuolemis vadina....   ATSAKYTI
LIETUVE Greta 2019-11-05 18:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O čia teisybe keli zmones parase..kas gi iš tų pokyčiu jeigu vaikai matys išsiskyrusia šeima??ir laimes nebus ir nebus kuo dudžiuotis vaikams! Ir nepezekite jus žvaigzdes kad geriau gyventi laimingai ir taikiai išsiskyrus negu santuokoj gyventi.Tai santuokoj gyventi ir reiki dėl vaiku tik silpni skiriasi stipriausi myli savo antrą puse ir vaikus ir žino del ko gyvena!!!!   ATSAKYTI
to lietuvaitei 2019-11-05 20:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O čia stipriai ir griežtai asmuo parašė ir svarbiausia tiesą:)  
Nu ir kąą? 2019-11-05 18:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nu ir kas iš to grožio ar svorio mažo jeigu šeima išsiskyrė ir vaikai bus nelaimingi?????   ATSAKYTI
Jonelis 2019-11-05 11:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Indrė ieško patinėlio   ATSAKYTI
Aukse 2019-11-05 08:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kokie jus zmones pikti ar pavydit.   ATSAKYTI
Kristi 2019-11-05 07:48:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nuimk tona spakliaus ir visas “grožis” dings. Nematau aš joje jokio grožio, sukudo kad?? Vyro pagalba išgarsėjo ir metė paskui WTF?! Pirma karta pamačius ja TV mintis iš kur tokia atsirado višta :D   ATSAKYTI
Graži aš o ką? 2019-11-05 16:28:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nemanau, kad esi ar būsi tokia gera mama kaip Indrė, nebūsi tokia pozityvi mama kaip Indrė, nes tokie žmonės kurie nesugeba džiaugtis kitų laimę, nesuteikia laimės nei sau nei artimiems nei vaikams... So shut your mouth, gurlll  
.. 2019-11-05 18:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip ištyrei kad ji gera mama?Tu jos net nepazysti tdl taip sakyti negali  
Salmon 2019-11-05 07:39:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Labai vienodos darosi Monka, Oksana ir Indre. Pamačius nuotrauką be prierašo nesuprasi kuri čia. Labiau nei seės panašios. Kaltas maistas, kuri perkam tose pačiose parduotuvėse    ATSAKYTI
Karma man 2019-11-05 02:04:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Štai akivaizdus gyvenimo būdo + mitybos pokyčių pavyzdys.   ATSAKYTI
Na tai 2019-11-04 22:17:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Na ir kas is to jei vaikai nelaimingi...cia save bando apgauti ar kitus,kad viskas gerai?!   ATSAKYTI
Matyt 2019-11-04 20:06:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Buva isvykusu i gruzija paatostogaut.   ATSAKYTI
fg 2019-11-04 19:52:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
bozhe kokia baisi buvo, visiškai negraži iš prigimties, dabar sukūdo, bet esmė daug makiažo   ATSAKYTI
:D 2019-11-04 18:24:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Toj pirmoj foto tj net juokinga:D kur su tuo riožiniu šaliku:)))veidas..dantys ..Nu gerai kad į gerą pasikeite:)   ATSAKYTI
Neli 2019-11-04 22:54:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Toj pirmoj foto ji laukiasi   
Ema 2019-11-05 07:50:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Viršūnė dėtis foto kai laikais ir didžiuotis kad sukudo   
Tai kas 2019-11-05 09:03:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nu ir kas kad ta foto kai laukėsi??!!!!Nu ir kas ??yra pilna besilaukiančių bet atrodančiū gražiai.Dantų neštumas tai nepakeite:)o kad veidas storas tai matyt ir prigimties negraži.Pagurklis yra  
Deimantė 2019-11-05 09:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Na na , matyt nesilauket , dantys byra , kunas tinsta , o kai laukiasi , daznai moteris negrazi buna , nes yra toks kvailas posakis kad vaikas grozi pasiima is mamos   
Agnete 2019-11-04 18:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nei stonkus nei stonkuviene man nepatinka.kazkokie nenormalus ne jiems zvaigzdemis buti per slabnos blauzdos   ATSAKYTI
Tinutė 2019-11-04 16:52:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Labai graži moteris, didžiausios jai sėkmės:D   ATSAKYTI

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
REKLAMA
Larisa Kalpokaitė
Žymi kino ir teatro aktorė Larisa Kalpokaitė visuomet spindi gera nuotaika bei pozityvumu. Garsi aktorė spėja ne tik suktis skirtingose filmavimo aikštelėse, bet ir atrasti ...
Indrės Trusovės šeima (Simonos Kuzminskaitės nuotr.)
Mitybos specialistės bei populiarios tinklaraštininkės Indrės Trusovės šeimoje – graži šventė. Žinoma moteris kartu su vyru Ryčiu laukia šeimos pagausėjimo, o šiandien ji ...
Virgis Stakėnas ir Keanu Blunt pristato naujieną (nuotr. R.Stakėnienė)
Jau kurį laiką iš televizijos ekranų dingęs „country tėvu“ vadinamas Virgis Stakėnas grįžta su trenksmu. Drauge su jaunu atlikėju Keanu Bluntu jis pristato seniai Lietuvoje ...
Andrius Mamontovas (nuotr. Eimanto Genio)
„Prieš dvidešimt metų į radijo stotį, kurioje dirbau, paskambino žmogus ir pasakė, kad ketina nusižudyti. Tada neturėjau jokių žinių, kaip elgtis, tik supratau, kad reikia su ...
 „Pasaulis pagal moteris“
Auksinė krepšinio mergaitė – taip galima augančią šio sporto šakos žvaigždę Justę Jocytę, apie kurią jau kalba visas krepšinio pasaulis. Ji gimė tam, kad pakeistų Lietuvos ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
DABAR RODOMA
Bijojo judėti net automobilyje: „ledo bombos“ talžė automobilio langą
DABAR RODOMA
Vyras nufilmavo, kaip degalinė apgavo ir priskaičiavo daugiau už kurą
DABAR RODOMA
Paviešinta: apsvaigintą moterį nusitempė nepažįstamas, o apsauga nieko nesiėmė
DABAR RODOMA
In memoriam Vitalijus Cololo: draugai ir bendražygiai apie mirusį vyrą
DABAR RODOMA
„X faktoriuje“ – pirmoji kritika Gerdai: teisėjai pasakė, ko nori iš jos
DABAR RODOMA
Paviešintas įžūlus moters poelgis parduotuvėje: ją teisė 4 milijonai internautų
DABAR RODOMA
Akimirka sujaudino tūkstančius: berniukas pirmą kartą išvydo spalvas
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Patikrino: ar verta važiuoti šventėms apsipirkti į Lenkiją
DABAR RODOMA
Nepavykus susitarti dėl pinigų ugniagesiai ir kiti pareigūnai ruošiasi streikams
DABAR RODOMA
Neįprasti vaikų vardai: kalbininkai draudžia, o tėvai eina į teismus ir laimi
DABAR RODOMA
Tyrimas parodė, apie kokias dovanas labiausiai svajoja gyventojai
DABAR RODOMA
Dalinamos 1 tūkst. kompensacijos už automobilį: suskaičiuota, kiek žmonių kreipėsi
DABAR RODOMA
Avarija sostinėje: po smūgio automobilis atsidūrė ant šaligatvio
DABAR RODOMA
„La maistas“ komanda ir visa TV3 televizija siunčia palaikymą Cololo šeimai
DABAR RODOMA
Anykščiai meta iššūkį visoms žaliaskarėms: bus metalinė ir ant vandens
DABAR RODOMA
Surengė perėjų reidą: rezultatai itin liūdni
DABAR RODOMA
Ornitologai įvertino Kauno priemones išvyti varnoms: padės tik trumpam
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų