„X faktoriaus“ žvaigždė pristato dainą: ją sukūrė kita jauna Lietuvos žvaigždė

TV3 televizijos muzikiniame šou „X faktorius“ išgarsėjusi Elzė Borsteikaitė pristato savo pirmąją dainą „Like you“ ir jai sukurtą muzikinį vaizdo klipą.  Sceniniu vardu Elza pasivadinusi mergina pasakoja, kad šį daina yra apie stiprią merginą, kuri nebijo gyventi viena, rašoma pranešime spaudai.

Elzė Borsteikaitė ir Paula Valentaitė (tv3.lt fotomontažas)
12

„Manau, visi mes dažnai dangstomės santykiais, kurie ne visada mums neša laimę. Svarbu suvokti, kad pirmiausia laimingi turime jaustis patys su savimi. Ir tik tada įsileisti žmones į savo gyvenimą, kurie parodytų laimę iš kitokios pusės“, – įsitikinusi jaunoji atlikėja.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „X faktoriaus“ žvaigždė pristato dainą: ją sukūrė kita jauna Lietuvos žvaigždė

Mergina neslepia, kad pati yra mylėjusi labai stipriai, o gal net ir per stipriai. Elzė atidavė savęs daugiau nei pasiliko sau. „Nesakyčiau, kad meilė buvo nelaiminga. Ji gal tiesiog nebuvo ta, kokios reikia būtent man. Tikiu, kad meilė yra geriausias dalykas, kuris žmogui gali nutikti, tik kas per daug, tas yra nesveika“, – šypsosi dainininkė. 

Elzė sako, kad šiuo metu jos širdyje – neapsakomai geri jausmai, o emocijos lipą per kraštus. Mergina yra dėkinga visai savo komandai. Ypatingai – muziką ir žodžius dainai parašiusiai serialų aktorei, puikiai muzikos pasaulyje pažįstamai dainininkei Paulai Valentaitei. 

„Su Paula dirbame mažiau nei metus. Labai įdomu tai, kad mes žinome viena kitą dar nuo mokyklos laikų, tik Paula jaunesnė. Tiek aš, tiek Paula dainuodavome mokyklos renginiuose. Tiesa, niekada nedainavome duetu. Šiuo metu dirbame kartu ir esame komanda“, – sako E. Borsteikaitė.

REKLAMA

Elzė sako, kad leisdamas pirmą dainą atlikėjas, kuris tik tik pradeda savo kelią, nedaug ko tikisi. Į priekį jį veda noras, svajonės, idėjos ir tikėjimas tuo, ką nori pasakyti. „Buvau labai maloniai nustebinta – vos paviešinus dainą, susilaukiau didelio palaikymo. Rašė ne tik artimi draugai, bet ir seniai pamiršti pažįstami. Tai yra be galo malonu ir norisi galvoti, kad daina pasisekusi“, – džiaugiasi buvusi „X faktoriaus“ dalyvė.

Už tai, kad nebijo žengti pirmųjų savarankiškų žingsnių muzikos pasaulyje, mergina yra dėkinga ir projektui „X faktorius“. Elze teigia, kad dalyvaudama šou suprato, kiek daug reikia dirbti norint kažką turėti. Ir kaip svarbu eiti ir daryti dalykus, nes būtent tai priveda prie pažinties su pačia savimi. 

„Šis muzikinis šou man labai daug padovanojo. Atradau naujų draugų, gerbėjų, kurie iki šiol parašo, domisi. Užmezgiau labai daug naudingų pažinčių, įgijau patirties, kuri scenoje yra labai svarbi“, – sako E. Borsteikaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų