Stumbrienė atsisakė „barbės“ įvaizdžio: tokios jos dar nematėte

Gražuolė verslininkė Inga Stumbrienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Žymi moteris labai dažnai su savo daugiatūkstantine gerbėjų armija pasidalija įvairiais kasdienybės kadrais.

Inga Stumbrienė (tv3.lt fotomontažas)
24

Visai neseniai ji savo gerbėjams parodė kitą savo pusę. Tiesa, tokios jos daugelis nėra net matęs.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tokios Ingos Stumbrienės dar nematėtė: atsisakė barbės įvaizdžio

Šviesius, ryškius drabužius bei švelnų makiažą mėgstanti moteris šiandien nepriminė visiškai savęs. Jos įvaizdžiu pasirūpino Liutauras Salasevičius.

Tamsus, ryškus makiažas, juodi drabužiai – taip atrodė Inga, sulaukusi gausybės „patinka“ paspaudimų bei komentarų.

Žinoma verslininkė penktadienio vakarą leido sostinėje esančiuose parodų rūmuose, kuriuose įvyko jau trečiasis nuotakų suknelių madų šou „Wedding Fashion Show“. Mados tendencijomis besidominti moteris tokio renginio nepraleido, o pasipuošė vieno iš kūrėjų kurtu įvaizdžiu.

Portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai garsi moteris atšventė 36-ąjį gimtadienį. Jo proga ji atvirame interviu papasakojo apie pačias įdomiausias gautas dovanas. Plačiau apie tai galite paskaityti čia.


Rašyti komentarą...
V
Vytas
2019-10-19 11:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris naturali turi buti grazi o cia tona spaklio
Atsakyti
-1

K
Kukas
2019-10-20 12:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinot, kai neturi kuo girtis, nėra nei grožio nei proto, tai giriasi kaip miega, ką valgo. Tai ir čia. Jei ne Pakso dukra, tai niekam ir nebūtų įdomi. O kad minios gerbėjų, tai nei kruopelytę ne nustembu. Juk lietuvoi tiek tu pupyciu, kad nors vežimu vežk! Tos ir domisi kvailom lėlytė. Protelio Dievas jai tikrai pagailėjo, kitaip savo kvailumo niekam ne rodytų. Geriau sergantiems vaikams aukotu, ką pinigus niekalas drabsto! Vaikų ligoninė skirtų. Tada ir pagarba jai būtų. O dabar... Tušti pezalai ir tiek!
Atsakyti
-1

R
Raimonda
2019-10-21 05:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas žodis - baisu !
Toks nenatūralumas, dirbtinumas, skonio neturėjimas...ir toks didelis noras pasirodyti...liūdna tiesiog, tuštybių mugė. Kas galvoje, jei tokia išorė ?!?!
Aš esu labai tolerantiška ir tikrai stengiuosi visus priimti tokius, kokiais jie yra ir nerašinėju komentarų, bet šį kartą nesusilaikiau...
Tai ar ji ką nors daugiau gyvenime veikia, apart tų savo skudurų ir vaikų auginimo???
Save gerbiančiai moteriai, kurią tikrai myli jos vyras, tokios reklamos ir tokio dėmesio tikrai nereikia...o jei vis dar reikia, vertėtų pasikalbėti su psichiatru...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (79)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų