Tikėjosi kailinių, sulaukė staigmenos: Stumbrienė prisiminė labiausiai nustebinusią dovaną

Verslininkei Ingai Stumbrienei ši diena – ypatinga. Žinoma moteris šiandien švenčia 36-ąjį savo gimtadienį. 

Inga Stumbrienė (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
29

Vis dėlto nors pati Inga garsėja įspūdingomis šventėmis, kurias gimimo dienos metu iškelia savo vaikams, pati apie savo gimtadienį ir jo šventimą nieko nežinojo iki pat paskutinės akimirkos.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Stumbrienė mini 36-ąjį gimtadienį

Jau ne vienerius metus Inga kartu su vyru Aivaru per savo gimtadienį dažniausiai leidžiasi į kelionę, tačiau ar šie metai bus tokie pat, prieš kelias dienas kalbinta moteris sakė dar nežinanti.

„Kiekvienais metais mes su vyru dažniausiai kažkur dviese išvykstame. Bet kol kas mes dar nesame nusprendę, kur. Kol kas visiškai nieko negaliu pasakyti – taip yra pirmąkart, ir man labai keista, kad aš išvis nieko nežinau“, – besijuokdama kelias dienas prieš gimtadienį sakė I. Stumbrienė.

Paklausta, ar nebijo tokios nežinios, žinoma moteris sakė, kad nepaisant to, kad turi daugybę darbų, tikisi, kad viskas išsispręs: „Tikrai nesu ta, kuri paliktų kažkokį renginį likimo valiai, bet šiuo atveju man kažkoks vidinis balselis sako, kad viskas bus gerai, todėl nė nesijaudinu.“

I. Stumbrienė neslėpė, kad per gimtadienius dažniausiai sulaukia ir kitokių staigmenų – ją mielai visuomet stebina ir dukrelė Estela bei sūnus Gabrielius: „Vaikai nustebina įvairiais piešinėliais, darbeliais, delikatesais, kuriuos dukrytė iškepa.“

REKLAMA

Vis dėlto žinoma moteris yra gavusi ir be galo išradingų dovanų, kurias atsimena iki šiol.  „Tikriausios pačios netikėčiausios dovanos yra tada, kai padovanojami tikri gyvūnėliai. Vieną sykį esu pajuokavusi, kad norėčiau kailinių. Kažkas man tuos kailinius ir įteikė, bet jie buvo kitokie – gyvas šinšiliukas! Atsibudusi ryte ir nusileidusi į pirmą aukštą pamačiau svetainėje narvelį su tikru šinšiliuku. Tai buvo viena netikėčiausių staigmena“, – juokėsi ji.

Tiesa, tai – ne vienintelė gyva dovana, kurios yra sulaukusi verslininkė. „Viena draugė man norėjo padovanoti kažką įsimintino, kažką žavaus ir gražaus – tiesiog tokio, kad įsiminčiau tą akimirką. Todėl ji man padovanojo drugelį. Visą gimtadienio šventę tada visi linksmumai ėjo į antrą planą, nes visi ėmė domėtis, kaip reikia tą drugelį maitinti, kaip jam ruošti maistą, girdyti“, – dabar su šypsena prisiminė I. Stumbrienė.

Vis dėlto būtent keliones, į kurias šios šventės pramoga kasmet išsiruošia, verslininkė vadina geriausiomis dovanomis: „O daugiausiai įspūdžių, be abejo, suteikia kelionės, į kurias mes per gimtadienius ir leidžiamės.“

Kalbėdama apie gimtadienį, I. Stumbrienė pridėjo, kad jai tai yra vienareikšmiškai viena svarbiausi dienų metuose, vis dėlto jo šventimas, bėgant metams, dėl tam tikrų priežasčių pasikeitė.

„Kai dar neturėjome vaikų, šią dieną stengdavomės paminėti kuo įmanoma smarkiau, tarp daugybės draugų. Kai atsirado vaikučiai, mūsų gimtadieniai nuėjo į antrą planą – pirmame plane atsirado vaikų gimtadieniai ir visos idėjos bei jėgos būdavo skirtos jiems. O mes kažkaip sugebėdavome tuos gimtadienius paminėti šiek tiek ramiau, dažniausiai kažkur išvykdami. Tai būdavo toks pasikeitimas“, – atviravo moteris.

REKLAMA

I. Stumbrienė džiaugėsi, kad praėję metai jai buvo išties šaunūs – nebuvo kuo skųstis. „Jie buvo labai laimingi, sėkmingi, kupini naujų atradimų, pažinimo“, – sakė ji.

Vis dėlto pažadus ir naujus tikslus sau verslinininkė kelia ne per gimtadienį, o per Naujuosius metus: „Įvairius tikslus aš sau keliu per Naujuosius metus, o gimtadienis yra ta diena, kurią svarbu paminėti, tačiau nori nenori, tu vis tiek atsigręži ir pasižiūri, kokie buvo metai.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Stumbrų šeima dažnai į keliones leidžiasi ne tik gimtadienių, bet ir kitų švenčių metu. Per savo vestuvių metines jie vyko į Maldyvus, o vėliau žinoma moteris atskleidė ir vieną savo aistrą.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2019-10-07 05:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akivaizdu kad neturi darbo verčiau savo perteklių pinigų paaukotų vaikams sergantiems ankologiniais susirgimais o dabar gėda skaityti visokias jos nesamones
Atsakyti
-3

J
Juokinga
2019-10-05 16:49:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šepečiai ant akių uždėti,tragedija.Nu visapusiškas dirbtinumas tiek išorėje,tiek moters viduj
Atsakyti
-4

h
hhhhhhhhhhhhhhhhhh
2019-10-05 09:57:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
vel ta arklio dantimis
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų