„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Vudis: viskas apsivertė aukštyn kojom

2005-aisiais muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Arvydas Martinėnas-Vudis šiuo metu išgyvena patį gražiausią laikotarpį. Drauge su sužadėtine Sandra Stučinskaite jau daugiau nei metus jie sūpuoja ant rankų berniuką Elajų.

Arvydas Martinėnas-Vudis (tv3.lt fotomontažas)
10

Naujienų portalui tv3.lt vyras papasakojo apie gyvenimą po realybės šou bei tėvystę.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Arvydas Martinėnas-Vudis

Gyvenimas po realybės šou bei koncertinė veikla

Vyras džiaugiasi, kad po realybės šou jo gyvenimas pasikeitė kardinaliai. „Atsirado daugiau galimybių daryti tai, ką mėgstu ir kiek įmanoma plačiau. Aš esu dėkingas likimui, kad ten atsidūriau, nes viską, ką projekte teko patirti, tik labiau mane užmotyvavo eiti pirmyn ir daryti tai, kas man labiausiai patinka.“

Tiesa, vyras pasakojo, kad nuo realybės šou prilipusi etiketė – Vudis –  dar laikosi ligi šiol. „Manęs niekaip kitaip ir neprisimena, tik kaip Vudį. Jeigu mini vardu, dažnai žmonės nesupranta apie ką kalba“, – juokėsi atlikėjas.

Vudis taip pat minėjo, kad šiuo metu jis yra pasinėręs į grupės „Dar“ veiklą. „Daug laiko praleidžiu studijoje, kadangi norime atnaujinti grupės repertuarą. Organizuojame koncertinį turą per Lietuvą, tad visos jėgos skirtos šioms veikloms. Norisi nustebinti klausytojus. Pateiksime populiarius kūrinius, taip, kaip jie dar neskambėjo“, – šypteli jis.

Atlikėjas teigė, kad į jų pasirodymus atvyksta visokia publika. „Gerbėjų ratas yra labai įvairus, jo pamatuoti niekaip neišeitų, nes labai skirtingi žmonės susirenka. Aš viliuosi, kad pasirodžius naujiems darbams jis tik augs ir plėsis. Gal vieną dieną netilps į areną“, – sakė Arvydas.

REKLAMA

Tėvystės teikiami džiaugsmai 

Be koncertinės veiklos vyras pasinėręs ir į tėvystės džiaugsmus. „Tėčiu būti man labai gera. Aš didžiuojuosi, kad turiu nuostabų sūnų ir būsimą gražuolę žmoną. Stengiuosi rūpintis, kad abiems nieko netrūktų“, – teigė vyras.

Vyras atviravo, kad tėvystę bei jos teikiamus džiaugsmus panašiai ir įsivaizdavo. Tačiau labiausiai nustebino pirmieji kartai. „Kai pirmą kartą pamačiau Elajų buvo neįtikėtina, kai jis pažiūri, kai jis pajuda...Nuostabus jausmas žiūrėti į savo atžalą...“

Arvydas atskleidė, ką jam reiškia būti tėčiu. „Tėvystė – atsakomybė, kuria reikia rūpintis. Būna visokių momentų, bet svarbiausia saugoti ir būti šalia. Dabar daug dirbu, tad matomės tik ryte ir vakare, bet turime nuostabią mamytę, kuri padeda Elajukui paskambinti tėčiui ir pasimatome per kamerą. Labai pasiilgstu jo per dieną.“

Tiesa, vyras neslėpė, kad šeimoje atsiranda ir sunkumų. „Kaip ir pas visus tėvelius, ateina vienoks periodas, o kitoks dar laukia. Tai mums pirmas vaikas, daug ką naujo bandome. Tvarkomės ir stengėmės, kad tik sūnui gerai būtų.“

Anot atlikėjo, dabar jų šeimoje pilna laimės bei juoko. „Aš stengiuosi būti teisingas ir linksmas tėtis. Atsiradęs vaikas mūsų šeimoje pakeitė ir požiūrį į gyvenimą. Dabar į pasaulį žvelgiu kitomis akimis. Jis suteikia prasmę, tikslą ir džiaugsmą šeimoje“, – džiaugėsi Arvydas.


Rašyti komentarą...
a
alda
2019-10-05 22:23:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
sekmes gyvenimo kely
Atsakyti
0

k
kestas
2019-10-06 09:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras tevas ir atlikejas pamenu tave
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų