Šį sekmadienį Vilniuje, „Žalgirio“ stadione, A lygos XXXI-ojo turo rungtynėse susikaus VMFD „Žalgirio“ ir Tauragės „Tauro“ komandos. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova žada aršią kovą: lygiųjų arba pergalės atveju žaliai balti pakiltų į antrąja turnyrinės lentelės vietą. Pasak VMFD „Žalgirio“ atstovų, legendiniame stadione šios rungtynės VMFD „Žalgiriui“ gali būti paskutinės, rašo oficiali klubo interneto svetainė.

„Tikėtina, kad tai bus paskutinės varžybos "Žalgirio" stadione. Jo senosios tribūnos šį sezoną atgimusiam „Žalgiriui“ padėjo pakilti iš pelenų, o namų sienos apsaugojo kovojant dėl prizinių A lygos vietų.

Šių metų vasarą buvo išduotas leidimas šį stadioną griauti, be to, senasis „Žalgirio“ stadionas ieško investuotojų, todėl tikėtina, kad kitais metais čia nežaisime. Kadangi paskutinio A lygos turo rungtynes žaisime „Sportimos“ manieže, šio savaitgalio mačas su „Tauru“ senajame "Žalgirio" stadione bus paskutinis," – pasakoja VMFD „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė.

Artėjant rungtynėms su „Tauru“, VMFD „Žalgirio“ vadovė prisimena ir skaudžius kelių metų senumo įvykius: „Šio savaitgalio varžybos turi ir antrą liūdną istoriją – prieš keletą metų važiuodami iš išvykos rungtynių su FBK „Kaunu“, namo negrįžo trys „Pietų IV“ aistruoliai. Tad prieš rungtynes pagerbsime jų atminimą tylos minute, tuo pačiu atiduosime pagarbą tiek metų „Žalgirio“ komandą ir „Pietų IV“ narius priiminėjusiam senajam „Žalgirio“ stadionui.Kviečiu į istorines šio savaitgalio varžybas, kuriose Vilniaus „Žalgiris“ po ilgos pertraukos kovos dėl garbingų vietų čempionate. Kiekvieno palaikymas šiuo metu mums ypatingai svarbus!“

Priminsime, jog šiame sezone „Žalgiris“ ir „Tauras“ tarpusavyje žaidė dvejas rungtynes: pirmojo A lygos rato dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1, antrajame rate žalgiriečiai svečius iš Tauragės įveikė 1:0.