Į Bulgarijos futbolo taurės varžybų pusfinalį žengė Vytauto Černiausko Sofijos CSKA. Ji ketvirtadienį ketvirtfinalyje po pratęsimo eliminavo Razgrado „Ludogorec“ – 2:1 (1:1).

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė tiksliais smūgiais. Namie žaidusiai CSKA įvartį 9-ąją minutę pelnė Nikolay Bodurovas. Rezultatą 34-ąją minutę nuo 11 metrų žymos išlygino Cosminas Moti.

Antrojoje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

96-ąją minutę įmušė CSKA futbolininkas Kirilas Despodovas, o 109-ąją raudoną kortelę užsidirbo „Ludogorec“ narys Natanaelis Pimienta.

CSKA žengė į varžybų pusfinalį.

V. Černiauskas nugalėtojų vartus gynė visas rungtynes.

Tarp šių komandų aršiausia kova vyksta ir Bulgarijos čempionate. Jame pirmauja „Ludogorec“, o CSKA atsilieka tašku. Komandos savo taupyklėse turi atitinkamai 48 ir 47.

„Ludogorec“ vasarą iš UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio turnyro pašalino Vilniaus „Žalgirį“, o vėliau UEFA Europos lygos atrankoje eliminavo ir Marijampolės „Sūduvą“.