nikolay bodurovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikolay bodurovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikolay bodurovas“.

Vytauto Černiausko komanda iš kovos pašalino „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ skriaudikus

Į Bulgarijos futbolo taurės varžybų pusfinalį žengė Vytauto Černiausko Sofijos CSKA. Ji ketvirtadienį ketvirtfinalyje po pratęsimo eliminavo Razgrado „Ludogorec“ – 2:1 (1:1). Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė tiksliais smūgiais. Namie žaidusiai CSKA įvartį 9-ąją minutę pelnė Nikolay Bodurovas. Rezultatą 34-ąją minutę nuo 11 metrų žymos išlygino Cosminas Moti. Antrojoje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.