kirilas despodovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kirilas despodovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kirilas despodovas“.

Dambrausko ekipa pasiekė antrąjį Čempionų lygos atrankos etapą

Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas įveikė Salihorsko „Šakhtar“ barjerą pirmajame Čempionų lygos atrankos etape. Pirmąsias rungtynes namuose „Ludogorec“ laimėjo 1:0, o atsakomąsias rungtynes, kurios dėl padėties Baltarusijoje vyko Serbijos sostinėje Belgrade, taip pat laimėjo rezultatu 1:0. Tad „Ludogorec“ šventė pergalę bendru rezultatu 2:0. Vienintelį įvartį vakarykštėse rungtynėse 71 minutę įmušė saugas Kirilas Despodovas.
2021-07-14

Valdo Dambrausko vadovaujama „Ludogorec“ – Bulgarijos čempionė

Bulgarijos aukščiausioje lygoje antradienį dar vienas rungtynes teko sužaisti Valdo Dambrausko, kurio trenerių štabe yra lietuvis Marius Skinderis, treniruojamam Razgrado „Ludogorec“ klubui. „Ludogorec“ namuose priėmė „Beroe“ klubą, kurį po ne itin lengvos kovos nugalėjo rezultatu 3:1. Tačiau šios rungtynės „Ludogorec“ buvo labai svarbios.
2021-05-04

Vytauto Černiausko komanda iš kovos pašalino „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ skriaudikus

Į Bulgarijos futbolo taurės varžybų pusfinalį žengė Vytauto Černiausko Sofijos CSKA. Ji ketvirtadienį ketvirtfinalyje po pratęsimo eliminavo Razgrado „Ludogorec“ – 2:1 (1:1). Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė tiksliais smūgiais. Namie žaidusiai CSKA įvartį 9-ąją minutę pelnė Nikolay Bodurovas. Rezultatą 34-ąją minutę nuo 11 metrų žymos išlygino Cosminas Moti. Antrojoje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.