cosminas moti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cosminas moti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cosminas moti“.

Vytauto Černiausko komanda iš kovos pašalino „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ skriaudikus

Į Bulgarijos futbolo taurės varžybų pusfinalį žengė Vytauto Černiausko Sofijos CSKA. Ji ketvirtadienį ketvirtfinalyje po pratęsimo eliminavo Razgrado „Ludogorec“ – 2:1 (1:1). Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė tiksliais smūgiais. Namie žaidusiai CSKA įvartį 9-ąją minutę pelnė Nikolay Bodurovas. Rezultatą 34-ąją minutę nuo 11 metrų žymos išlygino Cosminas Moti. Antrojoje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.
2017-12-15

Užkeiktas Razgradas: „Sūduvai“ liko teorinės viltys

Marijampolės „Sūduvos“, beveik kaip ir Vilniaus „Žalgirio“, svajonė žlugo Razgrade. Marijampoliečiai pirmosiose UEFA Europos lygos atkrintamųjų rungtynėse Bulgarijoje 0:2 (0:0) pralaimėjo „Ludogorets“. Į Razgradą nevyko trys traumuoti futbolininkai – Sergejus Amirzianas, Rokas Lekiatas ir Giedrius Matulevičius. Karolis Laukžemis su komanda iškeliavo, treniravosi, bet rungtynėms po užpakalinių šlaunies raumenų traumos pasiruošęs nebuvo. Jo „Sūduvai“ trūko.
2017-08-17

Komandų vertė: pigiausias „Ludogorec“ žaidėjas prilygsta brangiausiam žalgiriečiui

Trečiadienį sostinėje Vilniaus „Žalgiris“ pradės šio sezono UEFA Čempionų lygos kovas. Pirmasis varžovas antrojo atrankos etapo starte – Razgrado „Ludogorec“. Bulgarijos ekipa aštuoniskart vertingesnė už „Žalgirį“, o jos pigiausias žaidėjas prilygsta brangiausiam žalgiriečiui. Vertingiausias – atraminis saugas iš Kroatijos Portalas tv3.lt, skaičiuodamas komandų vertes, rėmėsi transfermarkt.com.