103
Pitsburgo „Penguins“ – Otavos „Senators“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Sužaistos pirmosios NHL Rytų konferencijos finalo rungtynės. Seriją pergale pradėjo Otavos „Senators“, svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi Pitsburgo „Penguins“.

103

„Senators“ ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę Jeano-Gabrielio Pageau pelnyto įvarčio. Kanadietis pasižymėjo po puikaus Bobby Ryano perdavimo nežiūrint.

Šeimininkai rezultatą išlygino trečiajame kėlinyje. 55-ąją minutę ritulį vartininkui tarp kojų pasiuntė rusas Jevgenijus Malkinas.

Komandos žaidė pratęsimą. Tačiau neilgai. 65-ąją minutę pergalę „Senators“ atnešė nuo varžovų pabėgęs ir meistriškai vartininką įveikęs amerikietis B. Ryanas.

„Senators“ serijoje pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės taip pat bus žaidžiamos Pitsburge.

Vakarų konferencijos finale susitinka Anaheimo „Ducks“ ir Nešvilio „Predators“. Pastarieji laimi 1:0.

„Penguins“ (111 taškų) reguliariajame sezone Rytų konferencijoje buvo antra. „Senators“ (98 tšk.) – šešta.