jevgenijus malkinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenijus malkinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenijus malkinas“.

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

„Penguins“ – per žingsnį nuo NHL čempionų titulo

Dvi iš eilės dvikovas laimėję ir NHL Stanley taurės finalo seriją išlyginę „Nashville Predators“ ledo ritulininkai priversti nuvyti karčią piliulę. Penktosiose serijos rungtynėse į savo aikštę grįžę „Pittsburgh Penguins“ tiesiog sutaršė varžovus 6:0, o tai reiškia, kad iki dar vieno triumfo jiems tetrūksta vienos pergalės.
2017-06-09

NHL finalą pergale pradėjo „Penguins“

Kovą dėl Stanley taurės pergale pradėjo Pitsburgo „Penguins“. Ji pirmosiose NHL finalo rungtynėse svečiuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) nugalėjo Nešvilio „Predators“. „Penguins“ 20-ąją minutę pirmavo 3:0. Įvarčius pelnė Jevgenijus Malkinas (16 minutė), Conoras Sheary (17 min.) ir Nickas Bonino (20 min.). 54-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 3:3. Pasižymėjo Ryanas Ellisas (29 min.), Coltonas Sissonsas (51 min.) bei Frederickas Gaudreau (54 min.). „Penguins“ pergalę lėmė Jake’o Guentzelio (57 min.
2017-05-30

„Senators“ laimėjo minimalia persvara ir išplėšė septintąsias rungtynes

Otavos „Senators“ išsigelbėjo. Kanados sostinės komanda šeštosiose NHL Rytų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) palaužė Pitsburgo „Penguins“ ir išplėšė septintąjį mačą. Prieš rungtynes pagerbtos teroro išpuolio Mančesteryje aukos. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Patikimai žaidė abiejų komandų vartininkai. Antrajame trečdalyje „Penguins“ į priekį išvedė rusas Jevgenijus Malkinas.
2017-05-24

Rytų konferencijos finalą pergale pradėjo „Senators“

Sužaistos pirmosios NHL Rytų konferencijos finalo rungtynės. Seriją pergale pradėjo Otavos „Senators“, svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi Pitsburgo „Penguins“. „Senators“ ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę Jeano-Gabrielio Pageau pelnyto įvarčio. Kanadietis pasižymėjo po puikaus Bobby Ryano perdavimo nežiūrint. Šeimininkai rezultatą išlygino trečiajame kėlinyje. 55-ąją minutę ritulį vartininkui tarp kojų pasiuntė rusas Jevgenijus Malkinas. Komandos žaidė pratęsimą. Tačiau neilgai.
2017-05-14

Rusijos ledo ritulio federacija bus nubausta už sportininkų nepagarbą varžovui po finalo varžybų

Rusijos ledo ritulio federacija sulauks bausmės, nes jos žaidėjai parodė nepagarbą Kanados ledo ritulininkams po pasaulio čempionato finalinių rungtynių, teigia Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) prezidentas René Faselis. Rusijos rinktinė finale pralaimėjo Kanadai rezultatu 1:6. Pasibaigus varžyboms, prieš pradedant groti Kanados himną nugalėtojams, didžioji dalis rusų ledo ritulininkų pasuko link rūbinių.
2015-05-18

„Penguins“ NHL pirmenybėse iškovojo septintąją pergalę iš eilės

Dešimtąją pergalę tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - ir septintąją iš eilės - iškovojo bei šešiolikos komandų Rytų konferencijos lyderiu tapo Pitsburgo "Penguins" (21 tšk.) klubas. Šeštadienį svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Penguins" ledo ritulininkai 6:1 (3:0, 3:1, 3:0) nugalėjo Rytų konferencijos autsaiderę Bafalo "Sabres" (8 tšk.) ekipą, kuri patyrė jau tryliktąją nesėkmę per 16 rungtynių.
2014-11-09

„Pingvinai" pirmieji iškopė į Stenlio taurės finalą

Pirmasis į Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro finalą iškopė Pitsbergo „Penguins" klubas, sekmadienį namuose Rytų konferencijos penktose finalo serijos rungtynėse 6:0 (2:0, 3:1, 1:0) sutriuškinęs Filadelfijos „Flyers" ledo ritulininkus bei laimėjęs seriją 4:1. Konferencijos finale „Penguins" laimėjo tris pirmuosius mačus (4:2, 4:2 ir 4:1) bei patyrė nesėkmę (2:4) ketvirtajame susitikime.
2008-05-19

NHL Rytų konferencijos finalas prasidėjo „Pingvinų" pergale

Pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo iki keturių pergalių rungtynėse Pitsbergo „Penguins" klubas namuose 4:2 (3:2, 1:0, 0:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jevgenijus Malkinas, po vieną - Petras Sykora ir Sidney Crosby. Svečių komandoje abusyk pasižymėjo Mike`as Richardsas. Antrąsias Rytų konferencijos finalo rungtynes komandos Pitsberge žais sekmadienį.
2008-05-10

Trečioji iš eilės „Penguins” ledo ritulininkų pergalė Stenlio taurės turnyre

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Pitsbergo "Penguins" klubas, kuris antradienį svečiuose 5:3 (3:1, 1:2, 1:0) nugalėjo Niujorko "Rangers" ekipą bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:0. Pirmąsias dvejas Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes savo arenoje "Penguins" laimėjo 5:4 ir 2:0. Antradienio mače du įvarčius nugalėtojams pelnė Jevgenijus Malkinas, po vieną - Mariana...