Kovą dėl Stanley taurės pergale pradėjo Pitsburgo „Penguins“. Ji pirmosiose NHL finalo rungtynėse svečiuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) nugalėjo Nešvilio „Predators“.

„Penguins“ 20-ąją minutę pirmavo 3:0. Įvarčius pelnė Jevgenijus Malkinas (16 minutė), Conoras Sheary (17 min.) ir Nickas Bonino (20 min.).

54-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 3:3. Pasižymėjo Ryanas Ellisas (29 min.), Coltonas Sissonsas (51 min.) bei Frederickas Gaudreau (54 min.).

„Penguins“ pergalę lėmė Jake’o Guentzelio (57 min.) ir N. Bonino (59 min.) įvarčiai.

Pitsburgo ledo ritulininkai NHL finalo serijoje pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės vyks birželio 1-ąją „Penguins“ arenoje.