predators

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „predators“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „predators“.

„Penguins“ ledo ritulininkai apgynė NHL Stanley taurę

Šeštosiose NHL finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse „Pittsburgh Penhuins“ ledo ritulininkai išvykoje 2:0 nugalėjo „Nashville Predators“, laimėjo seriją 4-2 ir iškovojo penktąją Stanley taurę komandos istorijoje.
2017-06-12

NHL: „Predators“ išlygino Stenlio taurės finalo seriją

Antradienį NHL Stenlio taurės finalo serijoje „Nashville Predators“ 4:1 nugalėjo „Pittsburgh Penguins“ ir išlygino seriją iki keturių pergalių 2:2. Nešvilio ekipos vartininkas Pekka Rinne atrėmė 23 varžovų smūgius, kad išsaugotų savo komandai antrą pergalę iš eilės. Frederickas Gaudreau įmušė trečiąjį įvartį šiame finale ir antrąjį, nulėmusį pergalę. Antrajame kėlinyje jis išvedė komandą į priekį 2:1 po to, kai teisėjams teko pakartotinai peržvelgti epizodą.
2017-06-06

NHL: „Penguins“ antrą kartą nugalėjo „Predators“

NHL Stanley taurės čempionų titulą ginantys „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkai antrose rungtynėse 4:1 palaužė „Nashville Predators“ ir finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Pitsburgo ekipos naujokas Jake'as Guentzelis išlygino rezultatą, kai pirmasis pasižymėjo Pontusas Abergas ir nesirengė sustoti. Trečiojo kėlinio pradžioje „Penguins“ tiesiog nušlavė varžovus, kai įmušė tris įvarčius.
2017-06-01

NHL finalą pergale pradėjo „Penguins“

Kovą dėl Stanley taurės pergale pradėjo Pitsburgo „Penguins“. Ji pirmosiose NHL finalo rungtynėse svečiuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) nugalėjo Nešvilio „Predators“. „Penguins“ 20-ąją minutę pirmavo 3:0. Įvarčius pelnė Jevgenijus Malkinas (16 minutė), Conoras Sheary (17 min.) ir Nickas Bonino (20 min.). 54-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 3:3. Pasižymėjo Ryanas Ellisas (29 min.), Coltonas Sissonsas (51 min.) bei Frederickas Gaudreau (54 min.). „Penguins“ pergalę lėmė Jake’o Guentzelio (57 min.
2017-05-30

Po septintųjų rungtynių dramos į finalą žengė „Penguins“

Pitsburgo „Penguins“ tapo antruoju NHL finalo dalyviu. Jis septintosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse namie po dvejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Otavos „Senators“. Pitsburgo klubas finale žais su Nešvilio „Predators“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Pirmieji pasižymėjo „Penguins“ ledo ritulininkai. 30-ąją minutę po gražios kontratakos įvartį pelnė kanadietis Chrisas Kunitzas. „Senators“ labai greitai išlygino rezultatą.
2017-05-26

„Predators“ triumfavo Vakaruose ir žais finale

Nešvilio „Predators“ – pirmoji NHL superfinalo dalyvė. Ji šeštosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 6:3 (2:0, 0:1, 4:2) įrodė savo pranašumą prieš Anaheimo „Ducks“ ir seriją laimėjo 4:2. Pirmasis įvartis krito pačioje mačo pradžioje – 2-ąją minutę po „Predators“ amerikiečio Austino Watsono metimo ir rikošeto. 9-ąją minutę puikiu metimu rezultatą padvigubino kanadietis Coltonas Sissonsas. „Ducks“ viltys atgijo antrajame kėlinyje.
2017-05-23

„Ducks“ pergale per pratęsimą išlygino serijos rezultatą

Anaheimo „Ducks“ išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo rezultatą – 2:2. Pergalę Nešvilyje lėmė įvartis per pratęsimą. Galutinis ketvirtųjų rungtynių su „Predators“ rezultatas – 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0). „Ducks“ pirmajame ir antrajame trečdaliuose varžovams atseikėjo po įvartį. 12-ąją minutę iš toli pasižymėjo švedas Rickardas Rakellis. 31-ąją minutę panašų įvartį pelnė kanadietis Nickas Ritchie. „Predators“ iš miego pakilo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2017-05-19

Rytų konferencijos finalą pergale pradėjo „Senators“

Sužaistos pirmosios NHL Rytų konferencijos finalo rungtynės. Seriją pergale pradėjo Otavos „Senators“, svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi Pitsburgo „Penguins“. „Senators“ ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę Jeano-Gabrielio Pageau pelnyto įvarčio. Kanadietis pasižymėjo po puikaus Bobby Ryano perdavimo nežiūrint. Šeimininkai rezultatą išlygino trečiajame kėlinyje. 55-ąją minutę ritulį vartininkui tarp kojų pasiuntė rusas Jevgenijus Malkinas. Komandos žaidė pratęsimą. Tačiau neilgai.
2017-05-14

Pirmosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo

Prasidėjo NHL Vakarų konferencijos finalas. Pergale po pratęsimo startavo Nešvilio „Predators“, svečiuose 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) palaužęs Anaheimo „Ducks“. Rungtynes įvarčiu pradėjo šeimininkai. 6-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo švedas Jakobas Silfverbergas. 13-ąją minutę panašiu stiliumi rezultatą išlygino pastarojo tautietis Filipas Forsbergas. 23-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – tikslus buvo amerikietis Austinas Watsonas.
2017-05-13

Antrąją čempionato dieną laukia dar stipresnė varžovė – Rumunija

Pergalingai pasaulio jaunių IIA diviziono pirmenybes pradėjusiai Lietuvos rinktinei atsipalaiduoti laiko nebus. Po laisvos dienos antradienį mūsų šalies ledo ritulininkų laukia dar viena įtempta dvikova, kurios baigtis gali tiesiogiai nulemti šio diviziono nugalėtojus. 10:30 val.