NHL Stanley taurės čempionų titulą ginantys „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkai antrose rungtynėse 4:1 palaužė „Nashville Predators“ ir finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Pitsburgo ekipos naujokas Jake'as Guentzelis išlygino rezultatą, kai pirmasis pasižymėjo Pontusas Abergas ir nesirengė sustoti.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Penguins“ tiesiog nušlavė varžovus, kai įmušė tris įvarčius. J. Guentzeliui prireikė 10 sekundžių trečiajame kėlinyje ir „Penguins“ pirmavo 2:1.

Atsimušus į „Predators“ ledo ritulininką Verną Fiddlerį, netrukus dar vienas įvartis krito į jų vartus po puikios Philo Kesselio ir Scotto Wilsono atakos.