penguins

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „penguins“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „penguins“.

Dainius Zubrus: „Mūsų svajonių komandos“ lyderis

Šiais metais balandžio 22–28 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono kovos, o prieš didžiausią metų sporto renginį šalyje lietuviai tikisi surinkti geriausią visų laikų ledo ritulio rinktinę. Nenumaldomai artėjant šiam čempionatui, jums pristatome į „Mūsų svajonių komandą“ pretenduojančius žaidėjus, o šiandien siūlome susipažinti su Lietuvos rinktinės kandidatu Dainiumi Zubrumi.
2018-04-20

Geriausias Lietuvos beisbolininkas: galutinis tikslas – čempionų žiedai

Dovydas Neverauskas – pirmasis Lietuvos atstovas stipriausioje pasaulio beisbolo lygoje. Čia jis per sezoną sužaidžia maždaug 70 rungtynių. Sportininkas, kurio paleistas kamuoliukas pasiekia 161 km/h greitį, neslepia – jis nori būti ne tik pirmuoju lietuviu MLB lygoje, bet ir pirmuoju lietuviu, tapusiu šios lygos čempionu. Per šešis mėnesius – 162 rungtynių Beisbolo klubo „Pittsburgh Pirates“ ir jam atstovaujančio D. Neverausko sportinis sezonas trunka šešis mėnesius – nuo balandžio iki spalio.
2018-01-05

NHL: „Penguins“ antrą kartą nugalėjo „Predators“

NHL Stanley taurės čempionų titulą ginantys „Pittsburgh Penguins“ ledo ritulininkai antrose rungtynėse 4:1 palaužė „Nashville Predators“ ir finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Pitsburgo ekipos naujokas Jake'as Guentzelis išlygino rezultatą, kai pirmasis pasižymėjo Pontusas Abergas ir nesirengė sustoti. Trečiojo kėlinio pradžioje „Penguins“ tiesiog nušlavė varžovus, kai įmušė tris įvarčius.
2017-06-01

NHL finalą pergale pradėjo „Penguins“

Kovą dėl Stanley taurės pergale pradėjo Pitsburgo „Penguins“. Ji pirmosiose NHL finalo rungtynėse svečiuose 5:3 (3:0, 0:1, 2:2) nugalėjo Nešvilio „Predators“. „Penguins“ 20-ąją minutę pirmavo 3:0. Įvarčius pelnė Jevgenijus Malkinas (16 minutė), Conoras Sheary (17 min.) ir Nickas Bonino (20 min.). 54-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 3:3. Pasižymėjo Ryanas Ellisas (29 min.), Coltonas Sissonsas (51 min.) bei Frederickas Gaudreau (54 min.). „Penguins“ pergalę lėmė Jake’o Guentzelio (57 min.
2017-05-30

Po septintųjų rungtynių dramos į finalą žengė „Penguins“

Pitsburgo „Penguins“ tapo antruoju NHL finalo dalyviu. Jis septintosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse namie po dvejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Otavos „Senators“. Pitsburgo klubas finale žais su Nešvilio „Predators“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Pirmieji pasižymėjo „Penguins“ ledo ritulininkai. 30-ąją minutę po gražios kontratakos įvartį pelnė kanadietis Chrisas Kunitzas. „Senators“ labai greitai išlygino rezultatą.
2017-05-26

„Senators“ laimėjo minimalia persvara ir išplėšė septintąsias rungtynes

Otavos „Senators“ išsigelbėjo. Kanados sostinės komanda šeštosiose NHL Rytų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) palaužė Pitsburgo „Penguins“ ir išplėšė septintąjį mačą. Prieš rungtynes pagerbtos teroro išpuolio Mančesteryje aukos. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Patikimai žaidė abiejų komandų vartininkai. Antrajame trečdalyje „Penguins“ į priekį išvedė rusas Jevgenijus Malkinas.
2017-05-24

„Predators“ triumfavo Vakaruose ir žais finale

Nešvilio „Predators“ – pirmoji NHL superfinalo dalyvė. Ji šeštosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 6:3 (2:0, 0:1, 4:2) įrodė savo pranašumą prieš Anaheimo „Ducks“ ir seriją laimėjo 4:2. Pirmasis įvartis krito pačioje mačo pradžioje – 2-ąją minutę po „Predators“ amerikiečio Austino Watsono metimo ir rikošeto. 9-ąją minutę puikiu metimu rezultatą padvigubino kanadietis Coltonas Sissonsas. „Ducks“ viltys atgijo antrajame kėlinyje.
2017-05-23

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.
2017-05-22

„Ducks“ pergale per pratęsimą išlygino serijos rezultatą

Anaheimo „Ducks“ išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo rezultatą – 2:2. Pergalę Nešvilyje lėmė įvartis per pratęsimą. Galutinis ketvirtųjų rungtynių su „Predators“ rezultatas – 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0). „Ducks“ pirmajame ir antrajame trečdaliuose varžovams atseikėjo po įvartį. 12-ąją minutę iš toli pasižymėjo švedas Rickardas Rakellis. 31-ąją minutę panašų įvartį pelnė kanadietis Nickas Ritchie. „Predators“ iš miego pakilo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2017-05-19

Rytų konferencijos finalą pergale pradėjo „Senators“

Sužaistos pirmosios NHL Rytų konferencijos finalo rungtynės. Seriją pergale pradėjo Otavos „Senators“, svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi Pitsburgo „Penguins“. „Senators“ ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę Jeano-Gabrielio Pageau pelnyto įvarčio. Kanadietis pasižymėjo po puikaus Bobby Ryano perdavimo nežiūrint. Šeimininkai rezultatą išlygino trečiajame kėlinyje. 55-ąją minutę ritulį vartininkui tarp kojų pasiuntė rusas Jevgenijus Malkinas. Komandos žaidė pratęsimą. Tačiau neilgai.