24
Nešvilio „Predators“ – Anaheimo „Ducks“ 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Anaheimo „Ducks“ išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo rezultatą – 2:2. Pergalę Nešvilyje lėmė įvartis per pratęsimą. Galutinis ketvirtųjų rungtynių su „Predators“ rezultatas – 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0).

24

„Ducks“ pirmajame ir antrajame trečdaliuose varžovams atseikėjo po įvartį. 12-ąją minutę iš toli pasižymėjo švedas Rickardas Rakellis. 31-ąją minutę panašų įvartį pelnė kanadietis Nickas Ritchie.

„Predators“ iš miego pakilo trečiojo kėlinio pabaigoje. 54-ąją minutę fantastiškai tiksliu tolimu smūgiu nuo virpsto įmetė kanadietis P. K. Subbanas. Paskutiniąją, 60-ąją minutę, ritulį šiaip ne taip į vartus įstūmė švedas Filipas Forsbergas.

Komandos žaidė pratęsimą. 71-ąją minutę po rikošeto ritulys nukrito Corey Perry. Kanadietis iš arti išplėšę „Ducks“ pergalę.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Anaheime.

Rytų konferencijos finale 2:1 pirmauja Otavos „Senators“, laimėdami prieš Pitsburgo „Penguins“.