ducks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ducks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ducks“.

L. Dončičius galingai debiutavo „Mavericks“ gretose

NBA komandos pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą prieš artėjančią sezono pradžią. Trečiasis NBA šaukimas ir pajėgiausias jaunasis Europos krepšininkas Luka Dončičius naktį iš šeštadienio į sekmadienį debiutavo su „Mavericks“ marškinėliais. Dalaso komanda namų arenoje priemė svečius iš Kinijos – Pekino „Ducks“ krepšininkus.
2018-09-30

Tokio nokauto NHL nematė jau senai: lietuvių kilmės K. Bieksa atliko „supermeno smūgį“

NHL lygoje, Anaheimo „Ducks“ ekipoje žaidžiantis lietuvių kilmės ledo ritulininkas Kevinas Bieksa nuo šiol sporto pasaulyje bus žinomas ne tik kaip puikus gynėjas. NHL lygos rungtynėse su Filadelfijos „Flyers“ žaidėju Radko Gudu susiginčijęs sportininkas jį nokautavo smūgiu, kokio ledo ritulio pasaulis senai nematė. Užteko vos kelių smūgių ir R. Gudas krito ant ledo.
2017-10-26

Eurolygoje ilgus metus rungtyniavęs A. Jacksonas pasipiktino europietiškomis treniruotėmis

Aaronas Jacksonas visada buvo atviras krepšininkas ir nevengė išsakyti savo nuomonės krepšinio klausimais. Ir ne tik. Po aštuonerių metų Eurolygoje krepšininkas nutarė susikrauti lagaminus ir išvykti į Kiniją, kur gins Pekino „Ducks“ komandos garbę. 31-rių krepšininkas pastaruosius penkerius metus rungtyniavo Maskvos CSKA klube, tačiau nutarė nebetęsti karjeros Eurolygoje. To priežastis jis išsakė viename interviu, kurį davė žurnalistui Nate`ui Duncanui.
2017-07-25

„Predators“ triumfavo Vakaruose ir žais finale

Nešvilio „Predators“ – pirmoji NHL superfinalo dalyvė. Ji šeštosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 6:3 (2:0, 0:1, 4:2) įrodė savo pranašumą prieš Anaheimo „Ducks“ ir seriją laimėjo 4:2. Pirmasis įvartis krito pačioje mačo pradžioje – 2-ąją minutę po „Predators“ amerikiečio Austino Watsono metimo ir rikošeto. 9-ąją minutę puikiu metimu rezultatą padvigubino kanadietis Coltonas Sissonsas. „Ducks“ viltys atgijo antrajame kėlinyje.
2017-05-23

„Ducks“ pergale per pratęsimą išlygino serijos rezultatą

Anaheimo „Ducks“ išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo rezultatą – 2:2. Pergalę Nešvilyje lėmė įvartis per pratęsimą. Galutinis ketvirtųjų rungtynių su „Predators“ rezultatas – 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0). „Ducks“ pirmajame ir antrajame trečdaliuose varžovams atseikėjo po įvartį. 12-ąją minutę iš toli pasižymėjo švedas Rickardas Rakellis. 31-ąją minutę panašų įvartį pelnė kanadietis Nickas Ritchie. „Predators“ iš miego pakilo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2017-05-19

Rytų konferencijos finalą pergale pradėjo „Senators“

Sužaistos pirmosios NHL Rytų konferencijos finalo rungtynės. Seriją pergale pradėjo Otavos „Senators“, svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi Pitsburgo „Penguins“. „Senators“ ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę Jeano-Gabrielio Pageau pelnyto įvarčio. Kanadietis pasižymėjo po puikaus Bobby Ryano perdavimo nežiūrint. Šeimininkai rezultatą išlygino trečiajame kėlinyje. 55-ąją minutę ritulį vartininkui tarp kojų pasiuntė rusas Jevgenijus Malkinas. Komandos žaidė pratęsimą. Tačiau neilgai.
2017-05-14

Pirmosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo

Prasidėjo NHL Vakarų konferencijos finalas. Pergale po pratęsimo startavo Nešvilio „Predators“, svečiuose 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) palaužęs Anaheimo „Ducks“. Rungtynes įvarčiu pradėjo šeimininkai. 6-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo švedas Jakobas Silfverbergas. 13-ąją minutę panašiu stiliumi rezultatą išlygino pastarojo tautietis Filipas Forsbergas. 23-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – tikslus buvo amerikietis Austinas Watsonas.
2017-05-13

NHL reguliarųjį sezoną Dainiaus Zubraus klubas baigė kuklia pergale namuose

Keturiasdešimt šeštą pergalę 82-ose – paskutinėse – Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo šeštąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užėmę bei atkrintamosiose varžybose dalyvausiantis San Chosė „Sharks“ (98 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi. Šeštadienį „Sharks“ ledo ritulininkai namuose 17,5 tūkst.
2016-04-10

Dainiaus Zubraus San Chosė „Sharks“ įveikė varžovus po pratęsimo

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus atstovaujamas San Chosė „Sharks“ (16 pergalių ir 15 pralaimėjimų) klubas, kuris keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 33 taškais užima septintąją vietą. Ketvirtadienį svečiuose 18,9 tūkst.
2015-12-18

Absoliutaus NHL reguliariojo sezono lyderio Dalaso „Stars“ klubo sąskaitoje – septyniolika pergalių

Septynioliktą pergalę 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis Dalaso „Stars“ (34 tšk.) klubas. Šeštadienį namuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Dalaso ledo ritulininkai 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) įveikė dvyliktą pralaimėjimą per dvidešimt mačų patyrusią bei dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimančią Bafalo „Sabres“ (18 taškų) komandą.