161
Anaheimo „Ducks“ – Nešvilio „Predators“ 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Prasidėjo NHL Vakarų konferencijos finalas. Pergale po pratęsimo startavo Nešvilio „Predators“, svečiuose 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) palaužęs Anaheimo „Ducks“.

161

Rungtynes įvarčiu pradėjo šeimininkai. 6-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo švedas Jakobas Silfverbergas. 13-ąją minutę panašiu stiliumi rezultatą išlygino pastarojo tautietis Filipas Forsbergas.

23-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – tikslus buvo amerikietis Austinas Watsonas.

„Ducks“ preciziškai tiksliu metimu lygybę atstatė trečiajame kėlinyje. 48-ąją minutę puikų įvartį pelnė švedas Hampusas Lindholmas.

Komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu, 70-ąją minutę, „Predators“ pergalę atnešė kanadiečio Jameso Nealo įvartis.

Nešvilio ledo ritulininkai serijoje pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės vyks taip pat Anaheime.

„Ducks“ (105 taškai) reguliariajame sezone Vakaruose buvo trečia, „Predators“ (94 tšk.) – aštunta.

Rytų konferencijos finale susitiks Pitsburgo „Penguins“ ir Otavos „Senators“.