jakobas silfverbergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jakobas silfverbergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jakobas silfverbergas“.

Pirmosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo

Prasidėjo NHL Vakarų konferencijos finalas. Pergale po pratęsimo startavo Nešvilio „Predators“, svečiuose 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) palaužęs Anaheimo „Ducks“. Rungtynes įvarčiu pradėjo šeimininkai. 6-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo švedas Jakobas Silfverbergas. 13-ąją minutę panašiu stiliumi rezultatą išlygino pastarojo tautietis Filipas Forsbergas. 23-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – tikslus buvo amerikietis Austinas Watsonas.
2017-05-13

Anahaimo "Ducks" ledo ritulininkai tapo absoliučiais NHL čempionato lyderiais

Trisdešimtą pergalę 46-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo absoliučiu lygos ir vienvaldžiu keturiolikos komandų Vakarų konferencijos lyderiu tapo Anahaimo "Ducks" klubas. Šeštadienį svečiuose 18,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Anahaimo ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė devintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Los Andželo "Kings" (51 taškas) komandą.