Kiek nelauktą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šventė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/6) komanda, namuose 82:77 (20:16, 23:17, 25:19, 14:25) įveikusi nė vieno pralaimėjimo iki tol nepatyrusius „Prienus“ (11/1).

Šia nesėkme „Prienai“ susikomplikavo savo šansus reguliariajame sezone užimti antrąją vietą ir aplenkti Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Tiesa, nepaisant pralaimėjimo, „Prienai“ pademonstravo didelį kovingumą. Ketvirtojo kėlinio viduryje pasvališkiai užtikrintai pirmavo 75:56. Tačiau prieniškiai nenuleido rankų ir užklupo nepasiruošusius varžovus – septyni Gedimino Oreliko taškai iš eilės, du Artūro Milaknio tritaškiai, kitų žaidėjų indėlis ir „Prienai“ likus mažiau nei minutei atsiliko tik 75:78.

„Prienams“ trūko laiko ir išlyginti rezultatą jie bandė prasižengdami. Tačiau Gyčio Sirutavičiaus ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo ir „Pieno žvaigždės“ išsaugojo pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 19 (5/8 trit.), Tyrellas Biggsas 13, Trevonas Hughesas 12 (7 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 11 (6 atk. kam.).

„Prienai“: Gediminas Orelikas 19 (12 atk. kam.), Arminas Urbutis ir Artūras Milaknis (2/9 trit.) po 14, Arnas Labuckas 12, Gintaras Kadžiulis 11.