Ketvirtadienio rytą Pasaulio lengvosios atletikos čempionate debiutavo ėjikė Austėja Kavaliauskaitė. Mergina startavo 35 km sportinio ėjimo finale.

23-ejų sportininkė distanciją įveikė per 3 val. 8 min. ir 11 sek. bei užėmė 33 vietą. Tai buvo tik trečias toks startas Lietuvos sportininkei.

Tiesa, ėjimas lengvaatletei buvo sudėtingas, nes Budapešte, kur vyksta pasaulio čempionatas, saulė orą įkaitino arti 30 laipsnių.

Aukso medaliu šioje rungtyje iškovojo ispanė Maria Perez, kuri 35 km įveikė per 2 val. 38 min. ir 40 sek. taip pagerindama ir čempionato rekordą.

Sidabru pasidabino ėjikė iš Peru Kimberly Garcia-Leon (2 val. 40 min. 52 sek.), o bronzą nuskynė graikė Antigoni Ntrismpioti (2 val. 43 min. 22 sek.).