austėja kavaliauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austėja kavaliauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austėja kavaliauskaitė“.

Pasaulio čempionate debiutavusi ėjikė Kavaliauskaitė kovojo su beprotiška kaitra

Ketvirtadienio rytą Pasaulio lengvosios atletikos čempionate debiutavo ėjikė Austėja Kavaliauskaitė. Mergina startavo 35 km sportinio ėjimo finale.  23-ejų sportininkė distanciją įveikė per 3 val. 8 min. ir 11 sek. bei užėmė 33 vietą. Tai buvo tik trečias toks startas Lietuvos sportininkei. Tiesa, ėjimas lengvaatletei buvo sudėtingas, nes Budapešte, kur vyksta pasaulio čempionatas, saulė orą įkaitino arti 30 laipsnių.
2023-08-24

Ėjikė Brigita Virbalytė Lenkijoje tapo rekordininkė

Įspūdingą pergalę Katovicuose (Lenkija) vykusiose III tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose iškovojo Brigita Virbalytė. Lietuvos ėjikė 10 km nuotolį įveikė per 42 minutes 43 sekundes ir, 30 sekundžių pagerinusi pačiai metus priklausiusį šalies rekordą, tapo geriausio sezono rezultato pasaulyje autore.