Pirėjo „Olympiacos“ klubas tapo antruoju Eurolygos finalo ketverto dalyviu. Graikijos čempionato lyderiai ketvirtadienį vykusiose ketvirtosiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 78:75 (20:16, 13:25, 21:17, 24:17) palaužė Madrido „Real“ ekipą ir laimėjo seriją rezultatu 3:1.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Louiso Bullocko tolimo metimo „Real“ ekipa dar turėjo penkių taškų persvarą (65:60), tačiau svečiai laimėjo dviejų minučių atkarpą 6:0 ir Zoranas Ercegas po ilgokos pertraukos baudos metimais išvedė į priekį „Olympiacos“ klubą - 66:65.

Nors L.Bullockas dar vienu tritaškiu likus žaisti pusantros minutės vėl persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai (70:68), Z.Ercegas baudų metimais netrukus atstatė pusiausvyrą, o dar po kelių akimirkų tritaškiu grąžino pranašumą Graikijos klubui - 73:70. Visos aikštės šeimininkų pastangos gelbėtis stabdant varžovus pražangomis buvo bevaisės ir Pirėjo klubas iškovojo pergalę rezultatu 78:75.

„Real“: L.Bullockas 19 (tritaškiai 3/10), F.Reyesas 12 (10 atk. kam.), K.Winstonas ir T.Van den Spiegelis - po 9, J.Massey 8.

„Olympiacos“: I.Bourousis 25 (dvitaškiai 9/11), L.Greeras 12, Y.Halperinas 10. G.Printezis 9, T.Papaloukas 8.