zoranas ercegas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zoranas ercegas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zoranas ercegas“.

Serbija tik paskutiniame kėlinyje palaužė atkaklių suomių pasipriešinimą

Sekmadienį šeštosiose Prancūzijoje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio rungtynėse Serbijos komanda 94:81 (23:24, 25:19, 23:18, 23:17) nugalėjo Suomijos rinktinę ir ketvirtą kartą iš eilės pateko į pirmenybių ketvirtfinalį. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Miroslavas Raduljica (27 tšk.), Nemanja Bjelica (19 tšk. ir 14 atkovotų kamuolių), Zoranas Ercegas (13 tšk.
2015-09-13

M. Pociaus debiutas Stambulo "Galatasaray" krepšinio ekipoje - trylika taškų

Antrą pralaimėjimą iš eilės šešių vyrų krepšinio komandų turnyre Kroatijoje patyrė bei sekmadienį dėl penktosios vietos kovos Stambulo "Galatasaray" (Turkija) klubas su Martynu Pociumi, šeštadienį po dviejų pratęsimų 86:93 (15:18, 14:18, 18:17, 18:12, 12:12, 9:16) turėjęs pripažinti Zagrebo "Cedevita" krepšininkų pranašumą. Turkijos klubo gretose debiutavęs lietuvis savo komandai pelnė 13 taškų. 24 taškus "Galatasaray" klubui pelnė Zoranas Ercegas (9 atk. kam.
2014-09-21

Naujasis Lino Kleizos klubas šventė pergalę

Draugiškose krepšinio rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa 89:79 nugalėjo Trikalos „AS Trikalla 2000“ krepšininkus. Lina Kleiza dar nerungtyniavo. Jis prie komandos draugų prisijungs savaitės pabaigoje. Nugalėtojams Patrickas Beverley (7 atk. kam.) pelnė 22 taškus, Zoranas Ercegas – 19, Joshas Childressas ir Vonas Waferis įmetė po 14 taškų. Pralaimėjusiųjų statistika nepateikiama.
2009-09-23

Atėnų „Panathinaikos“ – Graikijos čempionai

Graikijos krepšinio čempionato ketvirtosiose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Šarūnas Jasikevičius, namuose 94:81 (28:24, 19:20, 20:18, 27:19) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus ir, laimėję seriją 3:1, tapo šalies čempionais. Š.Jasikevičius per 9 žaidimo minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus pažeidė taisykles.
2009-06-02

„Olympiacos“ ekipa eliminavo „Realą“

Pirėjo „Olympiacos“ klubas tapo antruoju Eurolygos finalo ketverto dalyviu. Graikijos čempionato lyderiai ketvirtadienį vykusiose ketvirtosiose ketvirtfinalio rungtynėse svečiuose 78:75 (20:16, 13:25, 21:17, 24:17) palaužė Madrido „Real“ ekipą ir laimėjo seriją rezultatu 3:1. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Louiso Bullocko tolimo metimo „Real“ ekipa dar turėjo penkių taškų persvarą (65:60), tačiau svečiai laimėjo dviejų minučių atkarpą 6:0 ir Zoranas Ercegas po ilgokos pertraukos baudos metim...
2009-04-03

A.Rasičius ir M.Iličius Serbijai nepadės

Serbijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Zoranas Slavničius paskelbė, kad 23 metų 215 cm ūgio vidurio puolėjas Mile Iličius ir 23 metų 195 cm ūgio atakuojantis gynėjas Aleksandras Rasičius nedalyvaus Europos čempionate Ispanijoje."Tikėjausi, kad nebūsiu įtrauktas į galutinę Serbijos sudėtį, - dėstė A.Rasičius.
2007-08-27

Dar vieni lietuvių varžovai paskelbė kandidatų sąrašą

Dar vieni lietuvių varžvai paskelbė kandidatų sąrašą.Vyriausiasis Serbijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Zoranas Slavničius paskelbė 18-ą žaidėjų, kurie gali atstovauti šaliai 2007 Europos čempionate Ispanijoje.Serbai grumsis A grupėje, kartu su Rusijos ir Graikijos komandomis. Viena šios grupės rinktinė kol kas nežinoma.Kaip Z.Slavničius pranešė, kapitono pareigos bus patikėtos aukštaūgiui Milanui Gurovičui.
2007-07-02

"Lietuvos ryto" varžovai pusfinalyje - serbai

Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai kovo 13 dieną namų aikštelėje pradės ULEB taurės turnyro pusfinalio kovas. Jų varžovu bus Belgrado FMP klubas iš Serbijos, kuris antrose ketvirtfinalio rungtynėse rezultatu 88:70 nugalėjo Jeruzalės "Hapoel" komandą ir panaikinęs 9 taškų deficitą iškovojo teisę žaisti kitame varžybų etape.Atsakomosios pusfinalio rungtynės įvyks kovo 20 dieną Belgrade.